l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Pool Bar Ne Demek? Poolbar, Havuz Barı Nedir?

İnsanlar genel olarak eğlenmeyi ve sosyalleşmeyi sevmektedir. Bu yüzden de çoğunlukla mekânlara gidip vakit geçirmeyi isterler. Bu mekânlardan biri de Pool bar olarak bilinmektedir. Havuz Barların genel amacı insanları eğlendirmek ve sosyalleşmesini sağlamak için kurulmuş olan havuzlu  mekânlardır. Poolbarlar, bulunduğunuz ve oturduğunuz yere göre birden fazla şekilde bulunup değişiklik gösterebilmektedir. Poolbarlar  genellikle 7- 24 açık olan mekânlar olup aynı zamanda da bu mekânlarda eğlendirici müzik olmaktadır.

Eğlenmek ve sosyalleşmek isteyen bireyler bu mekânlara gelip diledikleri şekilde eğlenebilmektedir. Barlarda içecek çeşidi boldur. Bu sebeple de her isteğe göre içecek ayarlanabilmektedir. Barlarda sadece alkollü içecek bulunmamaktadır. Alkolü sevmeyen ve alkolden hoşlanmayan bireyler için de alkolsüz içecekler bulunmaktadır.  Yani barmen kişinin isteği üzerine içecek hazırlayabilmektedir.

Barların alanı geniş ve kapsamlıdır.  Barları içine alan mekânları genel olarak sıralayacak isek gece kulüpleri, restoran ve gazinolarda bar kapsamına girer. Aynı zamanda da birçok bar çeşidi bulunmaktadır. Bu bar çeşitleri ise kokteyl bar, sahil bar, pool bar(havuz barı), ve piyona bardır. Bar çeşitleri işlevlerine göre değişiklik göstermektedir.  Her bir barın kendine göre işlevleri ve özellikleri vardır.

Havuzlu bar, son yıllarda popülerlik kazanmış ve havuzun yanı sıra eğlence için de çok sayıda seçenek sunan bir mekan türüdür. İster havuzda serinlemek veya lezzetli atıştırmalıklardan yemek isteyebilirsiniz. Havuzlu barda, kişiler tarafından en çok tercih edilen partiler, özel davetler veya aile günleri gibi toplantılar da mevcuttur. Havuzlu barların kendine özgü bir konsepti vardır.

Genellikle dekorlar, havuzlar, çok zengin ve canlı renkler, müzik ve eğlenceli ortam bulunmaktadır. Birçok havuzlu bar, kişilerin rahatlamalarını ve keyif almalarını sağlamak amacıyla çok çeşitli içecekler, kokteyller, atıştırmalıklar ve farklı seçenekler sunarak genişletilmiş hizmetler sunmaktadır.

Pool Bar Ne Demek Poolbar, Havuz Barı Nedir

Pool Bar Nedir?

Genellikle her yaz insanlar tatile gitmeyi tercih etmektedir. Ya da tatil için çoğu zaman başka ülkelerden turistler gelmektedir. Bu kişiler çoğu zaman tatil için otellerde ya da yazlıklarda kalmaktadır. Tatilde de olsa insanlar sosyalleşmek ve eğlenmek isterler. Pool barda otel veya işletmelerde bulunan bir havuz barı olarak geçmektedir.

Aynı zamanda havuz barı yüzme havuzlarında da bulunmaktadır. Pool barın otellerde bulunmalarının amacı bireylerin havuzlarda yüzdükten sonra içecek içmek için kullandıkları barlardır. Normalde yüzme havuzlarında bireyler havuzda iyice yüzdükten sonra gelip barlarda dinlenebilir. Pool barın amacı budur. Pool bar yüzme havuzların hem içerisinde hem de dışarısında bulunabilmektedir.

Pool barlar sunulan güzel ve eğlenceli ortamların yanı sıra, sosyal paylaşım için de mükemmel bir ortam olmaktadır. Çünkü burada kişiler arkadaşları ile eğlenerek ve yeni insanlarla tanışarak sohbet edebilirler. Bu barlar, kişilere güzel anıların yaşanmasını sağlar ve konukların keyifli vakitler geçirmelerine yardımcı olur.

Pool Barlarda Keyifli Anlar Paylaşmak

İnsanlar genelde barlarda ve yüzme havuzlarında tatil yapmayı tercih etmektedir. Son zamanlarda sıcak aylarda sıklıkla tercih edilen mekanlardan biriside pool barlardır. Havuzlu barlardaki benzersiz konsept ve konfor, konukları havuzlu barların özel atmosferinden yararlanmalarına olanak tanımaktadır. Bu barlar, özellikle sıcak havalarda mükemmel bir tercih olmaktadır.

Havuzlu barlar, her yıl kurulan şık havuzlarının ötesinde keyifli atmosferi ve arkadaşlarınızla eğlenceli anlar geçirme imkanı sağlamaktadır. Yüzme havuzu, bardaki eğlenceyi arttıran en önemli unsurlardan biridir. Şık havuzlu barlarda, üst düzeyde lezzetli yiyecekler ve içecekler sunulmaktadır. Ayrıca bu barlarda eğlenceli müzik eşliğinde  keyifli atmosfer sunularak sizi havuzlu barlarda kalmanıza teşvik eder.

 

Pool Barda Ne Yapılır?

Genellikle işletmelerin ve otellerin kullandığı bir bar çeşidi olan pool bar, eğlence eşliğinde keyifli anlar yaşatmak için tasarlanmıştır. Pool barda kişiler havuz ve kaliteli müzik eşliğinde eğlendirilmektedir. Burası kişilerin arkadaşlarıyla vakit geçirmesi, şık ortamda sunulan içeceklerin keyfini çıkarması ve günün yorgunluğunu atması için ilk tercihleri olmaktadır. Havuzlu barlar, etkinliklerin, partilerin ve diğer toplantıların düzenlenmesi turizm, eğlence  amaçlı olan mekânlardır.

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen pool bar, eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için harika bir aktivite olmaktadır. Özel partiler, piknikler veya akşam yemekleri için havuzlu barda konserler, partiler ve daha fazlası düzenlenebilmektedir. Açık havadaki havuzlu barda, güneşli havada dans pistleri, müzik salonları, barlar ve daha fazlası bulunur.

Whatsapp
ETBİS