l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası içeriğinde mağazamızda ödeme işlemi sırasında sizinle ilgili bilgileri topluyoruz.

Neleri toplar ve saklarız?

Siz sitemizi ziyaret ederken, biz şunları izleriz:

Görüntülediğiniz ürünler: Örneğin, en son görüntülediğiniz ürünleri göstermek için bunu kullanırız.

Yer, IP adresi ve tarayıcı türü: Vergi ve gönderim tahmini gibi amaçlar için bunu kullanırız.

Gönderim adresi: Bunu girmenizi talep ederiz, böylece sipariş vermeden önce nakliye işlemini tahmin edebilir ve siparişinizi gönderebiliriz!

Siz sitemize göz atarken, alışveriş sepeti içeriğini takip etmek için çerezleri (tanımlama bilgilerini) de kullanacağız.

Bizden bir şey satın aldığınızda, adınızı, fatura adresinizi, gönderim adresinizi, e-posta adresinizi, telefon numaranızı, kredi kartı ödeme ayrıntılarınızı ve kullanıcı adı ve şifre gibi isteğe bağlı hesap bilgilerini içeren bilgileri vermenizi talep ederiz. Bu bilgileri şu gibi amaçlarla kullanırız:

Hesabınız ve siparişiniz hakkında size bilgi göndermek

Geri ödemeler ve şikayetler dahil olmak üzere isteklerinizi yanıtlamak

Ödemeleri işlemek ve sahteciliği önlemek. Sitemiz güvenli internet sitesi kategorisinde SSL sertifikasına sahiptir.

Kredi kartı ödemeleriniz PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. firması tarafından tamamen güvenli olarak PCI-DSS Uyumluluk sertifikasıyla alınmaktadır. Gizlilik politikası Paytr.com taahhütnamesi için tıklayınız.

PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş., 26 Nisan 2016 itibari ile 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olmuştur.

Mağazamız için hesabınızı oluşturmak.

Fatura kesmek gibi yasal yükümlülükleri yerine getirmek.

Mağaza tekliflerimizi iyileştirmek.

Almayı seçerseniz size reklam ve promosyon mesajları göndermek.

Bir hesap oluşturursanız, adınızı, adresinizi, e-postanızı ve telefon numaranızı saklayacağız.

Bu bilgiler, gelecekteki siparişler için ödeme yapmak istediğinizde kullanılacaktır.

Sizinle ilgili bilgileri ihtiyaç duyduğumuz sürece ve yasal süre boyunca saklarız.

Örneğin, vergi ve muhasebe amaçları için 5 yıllık sipariş bilgilerini saklayacağız. Bu, adınızı, e-posta adresinizi, fatura ve gönderim adreslerini içerir.

Yapmayı seçerseniz, mağaza yorumlarını veya görüşleri de saklarız.

Ekibimizde erişimi olanlar

Ekibimizin üyeleri bize sağladığınız bilgilere erişebilir. Örneğin, hem Yöneticiler hem de Mağaza Yöneticileri şunlara erişebilir:

Neyin, ne zaman satın alındığı ve nereye gönderilmesi gerektiği gibi sipariş bilgileri ve Adınız, e-posta adresiniz, fatura ve gönderim bilgileriniz gibi müşteri bilgileri.

Ekip üyelerimiz, siparişleri gerçekleştirmek, geri ödeme işlemlerini yürütmek ve size yardımcı olmak için bu bilgilere erişebilir.

Ödemeler

Bu internet sitesinde/uygulamada ödeme hizmetleri PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. (PayTR) tarafından sağlanmaktadır. Ödemeleri işlerken, satın alma toplamı ve fatura bilgileri gibi ödemeleri işleme koymak veya desteklemek için gerekli bilgiler dahil olmak üzere verilerinizden bazıları Paytr.com aktarılacaktır. Daha fazla ayrıntı için lütfen Paytr Gizlilik Politikası‘na bakın.

Whatsapp
ETBİS