l
Bahçe Havuz
SEPET 🛒 ₺0GİRİŞ / ÜYELİK
☎ 0 (850) 255 09 53

Hakkımızda

BahçeHavuz ®

Bahçe, havuz, sauna, spa, outdoor spor ürün ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile tüketicinin kaliteli ürünlere daha ekonomik koşullarda ulaşması için kurulmuş ve hizmete girmiştir.

Uzun zamandır bahçe ve havuz sektöründe faaliyet gösteren Bahçehavuz®şirketi, bahçe, havuz, sauna, spa ve outdoor spor ürünleri için gerekli olan her türlü ürün ve ekipmanı siz değerli müşterilerine sağlıyor.

Sitemizde satılan bütün ürünler test edilmiş ve onaylanmış, garantili ve lisanslı orijinal ürünlerdir. Sitemizden alınan bütün ürünler garanti kapsamında olup, satış sonrası ürün kullanım bilgisi ve servis hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Çalışma anlayışımız, kaliteli makul fiyatlı ürünlerimizi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin her yerine hızlı ve garantili sevk ve müşteri memnuniyetidir.

Arayan müşterilerimize ürün satışı, sevkiyat vb. konuların yanında bilgi ve danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Ödemenizi, 3D Secure güvenlik sertifikasına (256 bit) sahip ödeme altyapısı PayTR tarafından sağlanan sanal posumuz aracılığı ile taksitli olarak kredi kartı ve banka havale/eft yöntemi seçeneği ile yapabilirsiniz.

Sitemiz T.C Ticaret Bakanlığı Elektronik Ticaret Bilgi Sistemine (ETBİS) Kayıtlı bilgileri doğrulanmış bir sitedir.

ETBİS Site Kayıt Numaramız: 6757358406858677

Whatsapp