l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Kamil Ocak Yüzme Havuzu

Kamil Ocak yüzme havuzu, Gaziantep’e adeta denizi getiren, büyük bir alanda hizmet veren, Gaziantep’in en önemli havuzlarından biridir. Üstün standartlarda hijyen sertifikalı, tadilatı tamamlanmış mükemmel yarı olimpik havuzu ile Gaziantep’in havuz ihtiyacını karşılıyor. ‘Gaziantep’te yüzme bilmeyen kalmasın’ sloganıyla çalışmalarını devam ettiren yüzme havuzu, 7’den 70’e tüm Gazianteplilerin hizmetindedir.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Özellikleri

Kamil Ocak Yüzme Havuzu, Gaziantep’in en büyük havuz ölçülerine sahiptir. Havuz özellikleri şu şekildedir:

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Fiyatları

Kamil Ocak Yüzme Havuzu fiyatları dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Gerek ders saatleri gerekse havuz fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0342 231 52 10 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Kapalı mı?

Kamil Ocak kapalı yüzme havuzu olarak Gaziantep’te faaliyetlerine devam etmektedir. Kapalı havuz olması, 4 mevsim kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle kış soğuklarında havuz suyu sıcaklığı oldukça ideal olduğu için, üşümeden rahatlıkla havuz aktivitelerinden faydalanabilirsiniz.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu

Gaziantep Yüzme Kursu

Gaziantep’in yüzme kursu alanında oldukça büyük bir açığı olduğu bilinmektedir. Bu açığı kapatan ve Gaziantep halkının kullanımına titizlikle açılan Kamil Ocak Yüzme Kursu, her yaştan insana yüzme eğitimi vermektedir. Yüzme eğitimi yalnızca deneyimli antrenörler tarafından ve hijyen standartları benimsenerek verilmelidir. Bu sebeple Kamil Ocak Yüzme Kursu gerek yetişkinlerin gerekse çocukların rahatlıkla yüzme eğitimi alabilecekleri bir tesistir.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Nerede?

Havuz Gaziantep’ in Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır. Detaylı adresi; İncili Pınar Mah. Sabahat Göğüş Cad. 15 Şehitkamil, Gaziantep’tir.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Telefon

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Gaziantep, tüm vatandaşlara hizmet vermek üzere açılmıştır. Bu sebeple yüzme havuzu ile iletişime geçmek isteyen birçok vatandaşımız bulunmaktadır. 0342 231 52 10 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilir, ders saatleri ve tesis hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kamil Ocak Yüzme Havuzunda Yapılan Yenileme Çalışmaları

Havuz, açıldığı günden beri üstün hizmet ve üstün hijyen anlayışını benimsemiştir. Bu sebeple dönemsel olarak tadilata girip, tüm sistemleri ustalar ve uzmanlarla tekrar tekrar değerlendirilir. Son yapılan tadil çalışmalarında;

Tüm bu çalışmalar süresince kapalı kalan havuz, sporcuları ve kursiyerleri mağdur etmemek adına en üst düzey çalışma performansı ile 1 ayda tamamlandı.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Kışın Açık mı?

Yüzme havuzu yaz kış açık bir şekilde hizmet vermektedir. Yazın suyun sıcaklığı ideal havuz suyu standartlarına uygun olmakla birlikte kışın da makul ölçüde sıcaktır ve rahatlıkla girilebilir.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Çalışma Saatleri

Yüzme havuzu çalışma saatleri bazı dönemler; milli sporcular ve yapılan yarışmalar için değişiklik göstermektedir. Bu sebeple havuzun çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi için iletişim numarasından faydalanabilirsiniz. Son olarak bildirilen havuz çalışma saatleri; sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasındadır.

Kamil Ocak Yüzme Havuzu Kadınlara Özel Bölümü Var mı?

Yüzme havuzunda kadınlar ve erkekler için ayrı zaman dilimleri mevcuttur. Bu saatler arasında kadın – erkek ayrı ayrı olarak havuzu kullanmaktadırlar.

 

Whatsapp
ETBİS