Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Fintech Sauna Sobası Üzerinden Kumandalı

Fintech Sauna Sobası Üzerinden Kumandalı

Sauna Sobası

Ahşap Korumalı.

Kapasite: 1.5-4.5 m3 arası ev tipi saunalar için ideal farklı güçteki modelleri mevcuttur.

Taş Kapasitesi 10 kg olup fiyata dahil değildir.

Güç (kW) Temizle
Kategori: Marka:

Fintech Sauna Sobası Üzerinden Kumandalı

Kapasite: 1.5-4.5 m3 arası ev tipi saunalar için ideal farklı güçteki modelleri mevcuttur.

Üzerinden kumandalıdır.

Yerden Tasaruf Sağlar

Ahşap Korumalı

Taş Kapasitesi 10 kg olup fiyata dahil değildir.

fintech-sauna-sobasi-uzerinden-kumandali

 

Diğer sauna sobası modellerini incelemek için tıklayınız.

Ek bilgi

Ağırlık8 kg
Boyutlar0,65 × 0,24 × 0,34 cm
Güç (kW)

3 kW, 3.6 kW

Fintech Sauna Sobası Üzerinden Kumandalı Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim14.101,0014.101,00
2 Taksit7.050,5014.101,00
3 Taksit4.845,7014.537,11
4 Taksit3.710,7914.843,16
5 Taksit3.032,4715.162,37
6 Taksit2.582,6015.495,60
7 Taksit2.263,4015.843,82
8 Taksit2.026,0016.208,04
9 Taksit1.843,2616.589,38
10 Taksit1.698,9116.989,09
11 Taksit1.582,5917.408,49
12 Taksit1.487,4217.849,05
Whatsapp
ETBİS