l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Fintech FTC Profesyonel Sauna Sobası

Fintech FTC Profesyonel Sauna Sobası

33.07155.614
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Büyük hacimli profesyonel saunalarda, spa merkezlerinde, havuzlarda, spor ve sosyal tesislerde kullanılır.

Kumanda ünitesi sauna dışındadır ve fiyata dahil değildir.

Kapasite: 10-36 m3 hacimli saunalar için ideal farklı modelleri mevcuttur.

Taş Kapasitesi 40 kg.

Güç (kW) Temizle
Stok kodu: ATS-SAU090Kategori: , , , , , , , , , , Marka: FinTech

Fintech FTC Profesyonel Sauna Sobası Harici Kumandalı

Büyük hacimli profesyonel saunalarda, spa merkezlerinde, havuzlarda, spor ve sosyal tesislerde kullanılır.

Kumanda ünitesi sauna dışındadır ve fiyata dahil değildir.

Kapasite: 10-36 m3 hacimli saunalar için ideal farklı modelleri mevcuttur.

Taş Kapasitesi 40 kg / 60 kg

fintech-ftc-profesyonel-sauna-sobasi

Diğer sauna sobası çeşitleri için tıklayınız.

Fintech FTC Profesyonel Sauna Sobası fiyatları nedir?

Fintech FTC Profesyonel Sauna Sobası en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 25 Haziran 2024 tarihi itibariyle FinTech marka Fintech FTC Profesyonel Sauna Sobası ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺27.559 TL + KDV'dir.

Boyutlar68 × 51 × 58 cm
Güç (kW)

10.5 kW, 12 kW, 18 kW, 21 kW

Fintech FTC Profesyonel Sauna Sobası Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim33.071,0033.071,00
2 Taksit16.535,5033.071,00
3 Taksit11.364,6034.093,81
4 Taksit8.702,8934.811,58
5 Taksit7.112,0435.560,21
6 Taksit6.056,9636.341,76
7 Taksit5.308,3537.158,42
8 Taksit4.751,5838.012,62
9 Taksit4.323,0038.906,99
10 Taksit3.984,4439.844,41
11 Taksit3.711,6440.828,03
12 Taksit3.488,4441.861,27

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS