l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksi

Erzurum’da ikametgâh edenler için Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksi, sağlık ve rahatlama odaklı bir tesis sayesinde kişilere güzel kaliteli bir gün geçirmelerini sağlıyor. Özellikle berrak ve temiz havuzu ve saunalarıyla müşterilerine her türlü lüks ve rahatlığı sunuyor. Uzun yıllar boyunca spor ve eğlence amaçlı olarak kullanılan bu büyük spor kompleksi, konforlu, ferah ve güvenli bir ortamdır. Kişiler hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de sauna ya da hamama girerek vücudunda bulunan toksinlerin atılmasını sağlayabilir. Böylece zararlı maddelerin vücuttan atılması bireylerin sağlığı açısından da oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Spor kompleksinin içinde Efkan ala havuzu da hizmet vermekte olup müşterilerine daima açık olan bir yüzme havuzudur. Sadece spor yaparak değil aynı zamanda yüzme yapılarak vücuttaki bütün yorgunluk atılabilir.  Bu yüzme havuzunda yüzerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yüzme bilmeyenler için bu yüzme havuzu büyük bir olanak tanır. Havuzda uzmanlardan gereken desteği ve yardımı görerek yüzme öğrenilebilir.

Yüzme bilenlerin ise kendilerini bu konuda daha çok geliştirme fırsatı sunar. Bireyin yüzmede ilerlemesi sağlanarak yarışmalara katılması konusunda büyük bir alternatif sunarak kişiyi yarışmalara hazırlar. Bireylerin sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak istemesinden dolayı yüzmeye gelerek belli bir oranda efor sarf ederek bu hedeflerine ulaşmakta yardımcı olur. Efkan ala havuzu daha böyle birçok fırsatı sunarak bireyleri yüzme konusunda teşvik etmektedir. Bu spor kompleksine yakın olan kişilerin mutlaka uğraması gereken bir yerdir. Aynı zamanda da en az bir kere spor yapmaları ya da yüzme havuzuna giderek yüzmeleri tavsiye edilmektedir.

Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksi

Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksinin Sağladığı Olanaklar Ve Faydaları Nelerdir?

Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksinin bireylere tanımış ve sağlamış olduğu olanaklar aynı zamanda da birçok fayda bulunmaktadır. Bu sağladığı olanaklardan biri de spor kompleksinin içinde yer alan Efkan ala havuzudur. Bireyler burada istediği gibi yüzebilir. Bunlara sırası ile bakacak olursak eğer;

Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksi Kimlere Hizmet Vermektedir?

Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksi normalde bütün herkesin hizmetine açık bir şekilde hizmet vermektedir. Fakat spor kompleksinin içerisinde bulunan Efkan ala havuzu sadece erkeklere hizmet vermektedir.

Normalde belli bir zaman diliminde kadınlara da hizmet verilmiştir. Fakat yüzme havuzunun kullanılmasında kadınların yeterli bir sayıya ulaşamamasından dolayı kadınlara verilen hizmet iptal edilmiştir. Şu an sadece erkeklere hizmet vermekte olan bir yüzme havuzudur. Bu yüzme havuzu belirli günler içerisinde erkeklerin gelip burada daha rahat yüzebilmeleri için hizmete açılmaktadır.

 

Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksinin İçerisinde Neler Bulunur

Efkan Ala Havuz Hamam Sauna Fitness Spor Kompleksi birçok spor kompleksine göre içerisi oldukça gelişmiştir. Müşterilerine her zevke hitap edebilmek için çok çeşitli faaliyet seçenekleri sunmaktadır. Bu spor kompleksinin içerisinde olimpik yüzme havuzu, hamam, jimnastik salonu, sauna, buhar odaları ve aynı zamanda da fitness salonu bulunmaktadır. Spor kompleksinin içerisinde yer alan bütün spor salonları ve hamam, sauna gibi bir sürü hizmetler sunularak müşterilerin ilgi odağı haline gelmiştir.

 

Whatsapp
ETBİS