l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Bursa Aile Hamamı Havuzlu

Bursa’ da ikametgâh edenler için çok güzel aile hamamları havuzlu bir şekilde bulunmaktadır.  Bursa aile hamamı en güzel Osmangazi ve Nilüfer ilçesinde yer almaktadır. Aileler ile birlikte keyifli bir şekilde vakit geçirebilmek isteyenler için bu ilçede bulunan aile hamamları hizmetlere sunulmaktadır.

Günümüzde aile hamamı, çok geniş bir ziyaretçi kitlesine ev sahipliği yapmaktadır. Bursa da bulunan aile hamamına giderek tadını çıkaracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Hamamda kendinizi her şeyden uzaklaşarak arınma ve yenilenmeyle tamamlamak için ideal bir yerdir.

Aile Hamamı’nda yapılan servisler arasında; sauna, banyo, havuz, masaj ve peeling hizmetleri sunulmaktadır. Her biri müşterilere özgün bir deneyim sunan bu hizmetler sayesinde, Bursa’nın değerli kültürel mirasının her anını keyifle yaşamak için ideal bir ortam sağlanmıştır.

Bursa Aile Hamamı Havuzlu

 Aile Hamamının Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Hamam Türk geleneğinde hem rahatlamak aynı zamanda da temizlenmek için kullanılan ve tercih edilen mekânlardır. Hamamların çok fazla tercih edilmesinin sebebi genel olarak sağlık açısından oldukça faydalı görülmesinden dolayıdır.

Bursa Aile hamamının bireylere sağlamış olduğu birçok fayda bulunmaktadır. Bursa aile hamamı ailecek giderek sizde bu faydalardan yararlanarak hem ailenize masaj yaptırabilir hem de hamamda rahatlayarak dinlenme imkânına sahip olabilirsiniz. Aile hamamlarının sağlamış olduğu faydalara bakacak olur isek eğer;

Aile hamamlarına ailecek gitmek hem temizlenmek hem de oldukça rahatlamanıza yardımcı olan bir yer olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple de hamamının sağladığı faydalar arasında görülebilir. Aynı zamanda da sağladığı bir diğer faydalardan biri vücudu oldukça sağlıklı tutmaya yaramaktadır. Ayrıca kemik yapısı zayıf ise güçlendirmektedir. Eğer kemik yapısı güçlü ise de daha güçlü bir hale getirir.

Aile hamamına gitmek bireylerde kan dolaşımını hızlandıracağı için daha dingin, dinç hissetmesini sağlar ve yardımcı olur. Bireylerin aile hamamlarına gitmesi oldukça önemlidir. Çünkü hamama gitmek birçok hastalığa iyi geldiği doktorlar tarafından söylenmekte ve önerilmektedir. Bu sebeple de enfeksiyon, iltihap gibi rahatsızlıklara genel anlamda iyi geldiği söylenmektedir.

Aile hamamına ailecek gitmek hamamın faydalarından yararlanmak için oldukça önemli bir faktör haline gelmiştir. Bu noktada hamama gitmek cildin daha pürüzsüz görünmesini ve genç kalmasını sağlar. Aynı zamanda da cildin daha parlak görünmesine yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte vücutta bulunan ağrıları azaltmaya da yardımcı olmaktadır. Bireylerde kas ağrıları oluşabilmektedir. Hamama giderek bu kas ağrılarından kurtulmak mümkün bir hale gelmektedir. Hamamda kaslar gevşer ve bireyin rahatlaması sağlanır.

Gün içerisinde yaşanan stres ve yorgunluğu aile hamamlarına giderek kendinizi dinlendirebilir, tüm stres ve yorgunluktan arındırabilirsiniz. Aile hamamlarının sağlamış olduğu faydalardan bir diğeri ise bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalığa karşı mücadele etmesinde yardımcı olur. Böylece aile hamamlarında yapılan masajlarla birlikte bütün kirli toksinler vücuttan atılacaktır.

Bursa Aile Hamamı İçerisindeki Hizmetler Nedir

Bursa Aile Hamamı İçerisindeki Hizmetler Nedir?

Bursa Aile Hamamı sadece bir ilçesinde olmamakla birlikte daha birçok farklı ilçede hizmet vermektedir. Bursa aile hamamlarının müşterilerine sağlamış olduğu birçok hizmet vardır. Rahatlama ve dinlenme ihtiyacı hisseden kişiler hamamlara giderek günün belli bir vaktini burada geçirebilirler. Sadece tek kişilik hamamların olduğu gibi ailecek gidilebilecek hamamlarda mevcuttur. Bursa’da bulunan aile hamamlarının sunmuş olduğu hizmetlere genel olarak bakacak olur isek eğer;

  1. Bu hamamda Batı geleneği olan klasik masaj hizmeti sunulmaktadır. Bu yapılan masajla birlikte kasılan kaslar gevşeyerek vücut daha rahat bir hal almaktadır.
  2. Maksimum 4 kişiye kadar termal aile hamamı hizmeti sunmaktadır.
  3. Aile hamamlarında aroma terapi masajı da yapılabilmektedir. Bu hizmetlerin yanında isteyen kişilere özel spa hizmeti de sunmaktadır.
  4. Bu hamamlarda havuzda olduğu için bireyler istedikleri gibi havuza girme şansı elde edebilir.

Bursa Aile Hamamı Fırsatları Ve Kampanyaları

Hamamlar herkesin gidip rahatlamak için tercih edildiği mekânlar olarak bilinir. Fakat aynı zamanda da temizlenmek dışında da birçok hizmet ve fırsat sunmaktadır. Bursa aile hamamı genel olarak kendi ayrı bir bölgede de olsa bile genel olarak bu hamamların oteller içinde bulunduğunu görürüz.  Ayrıca bazı zaman dilimlerinde hamamlar belli bir oranda indirime girmektedir.

Aile Hamamı Havuzlu Doğal Termal Su

Aileniz ile beraber termal sudan yararlanabileceğiniz Aile Hamamı havuzlu seçenekleri ile, doğal sıcak suların tadını çıkarabilirsiniz. Mineral ve bitki özleriyle zengin sular, etkili kimyasal bileşimler ile vücudu nemlendirmektedir. Ayrıca hamam sayesinde vücudunuzdaki deri yenilenir. Böylece aileler, hem sağlıklı vücutlar elde edebilirler hem de eğlenerek güzel bir gün geçirebilmektedir.

 

Whatsapp
ETBİS