l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Düğünde Havuza Düşen Kadın Teyze (VIDEO)

Düğünde havuza düşen kadın videosu, sosyal medyada paylaşıldığı andan itibaren adeta viral oldu. Kısa sürede sosyal medyada herkes tarafından paylaşılmaya başlanılan ve izlenme rekorları kıran düğünde havuza düşen kadın, videosu vatandaşları bir hayli güldürdü.

Editör Tavsiye: Cennet Havuzu Nerede ? Cennet Havuzu Rehberi

Sosyal medya aracılığıyla güzel ya da komik anlar paylaşılarak bu anılara herkesin ortak olması sağlanabilir. Özellikle de Instagram ve YouTube platformlarında bazı videolar adeta izlenme rekorları kırmaktadır. Çoğu zaman bu videoların gelişimi ve herkes tarafından görülmesinin sebebi ise keşfete düştükten sonra çoğu kişi tarafından beğenilerek paylaşım yapılmasıdır.

Bir süre önce paylaşılan düğün salonu girişinde, bir kadının cam köprüyü çıktığı esnada havuza düştüğü video sosyal medyada oldukça beğenilmiş pek çok sayfa tarafından paylaşılarak viral olması sağlanmıştır. Düğün salonuna giriş yapan gelin ve damadın arkasında onlara eşlik eden kadın, cam köprüye çıkıldığı esnada cam köprünün kenarlarındaki havuzlu alanı fark edemeyerek havuza düşmüştür.

Düğünde Havuza Düşen Kadın

Düğünde Havuza Düşen Kadın Hakkında Merak Edilenler

Sosyal medya platformlarında paylaşıldığından beri çok konuşulan bu video için bazı kullanıcılar gelin ve damadın en özel günlerinin adeta kabusa döndüğü konusunda yorumlar yaparken bazı kullanıcılar ise bu durumu “düğüne renk geldi” şeklinde yorumladı.

Şüphesiz bu anlara gülenlerin sayısı ise bir hayli fazlaydı. Kısa bir kesit olarak paylaşılan bu video da tam gelin ve damadın çıkış anını kayda almak isteyenlerin havuza düşen kadını şans eseri çekmiş olduğu görülüyor. Video da yalnızca kadının düştüğü an gösterilmektedir. Videonun tamamı ya da kadının havuza düştükten sonraki halleri bulunmamaktadır.

Havuzun rengi ile cam köprünün rengi aynı olduğu için fark edemeyen kadın alkışlar eşliğinde gelin ve damadın sahneye çıkmasını beklerken adımını yanlış yere atması ile birlikte havuza düştü. Bu anlar ise gelin ve damadın çıkışını kameraya almak isteyenler tarafından kaydedildi. Daha sonrasında bu video sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

Sosyal medya kullanıcıları tarafından sıklıkla kadının sağlık durumu merak edilmiş olsa da havuza düşen kadın olarak bilinen talihsiz vatandaşın durumu hakkında ne yazık ki herhangi bir bilgi yoktur. Düğünde havuza düşen kadının videosunu merak edenler için:

İşte O Görüntüler

Whatsapp
ETBİS