l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

İstanbul’da yüzmeyi seven ve öğrenmek isteyen kişiler için Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu hizmet vermektedir. Merkez konumundaki bu havuz, güvenli ve konforlu bir ortam sunmaktadır. Yüzme havuzunun tasarlanmasında her yaştan insana hitap edecek şekilde hizmete sunulmaktadır.

Birçok insan yüzmeyi bilmez. Bu sebepten dolayı da ya öğrenmek için yüzmeye giderler ya da bunu bir hobi haline dönüştürerek keyif alırlar. Bazı kişiler ise kendilerinde bulunan duruş bozukluğunu düzeltmek için doktorlar tarafından gönderilmektedir. İşte oturarak çalışmak zorunda kalan kişiler ve sürekli ayakta durarak hareket etmeyen kişilerde genelde duruş bozukluğu görülmektedir. Yine aynı zamanda da sadece duruş bozukluğu da değil birçok sağlık sorunu olabilmektedir. Bu gibi sorunların aşılması ve çözülmesi için genel manada yüzme önerilmektedir. Bireyler Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzuna giderek burada rahat bir şekilde yüzüp duruş bozukluğu sorunlarını giderebilirler.

Kişiler yüzme havuzlarına giderek hem eğlenebilir hem yüzme öğrenebilir. Aynı zamanda da bu sayede bireylerde bulunan sağlık sorunları yüzme ile giderebilmektedir.  Bireyler yüzmeye giderek belli bir süre sonra bunu alışkanlık haline getirebilecektir.

Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

 

Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinin Amacı

Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu birçok amacı bulunmaktadır. Bu amaçlar arasında; Bireyler burada vakit geçirerek diledikleri gibi yüzme şansını elde etmektedir. Yüzme bilmeyen kişiler buraya gelerek burada uzman kişilerden yüzme dersi alarak yüzme öğrenebilir. Yine aynı şekilde sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen bireylerde yüzerek bunu kolay bir şekilde elde edebilmektedir.  Sağlıklı bir şekilde yüzmek için Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksine gidebilirler. Burası aynı zamanda da olimpik yüzme havuzu olduğu için daha profesyonel bir şekilde işlemektedir. Burada yüzen kişiler olimpik yüzme yarışlarına katılıp yarışma hakkına sahiptir. Bireyler bu spor kompleksinde yüzerek aynı zamanda gereken eforu sarf ettikleri için spor da yapmış olurlar.

Bireyler Beylikdüzü olimpik yüzme havuzunda bu yüzmeyi profesyonel bir şekilde ilerleterek ileri bir adım atabilirler. Bu sayede hem hedeflerini gerçekleştirmiş olurlar hem de yüzerek vücutlarını geliştirme şansını elde etmiş olurlar. Böylece sağlıklı bir yaşam elde edilmiş olacaktır.

Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Olanakları Nelerdir?

Sağladığı olanaklar sayesinde Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu, birçok kişi tarafından kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise birçok olanak sağlamasıdır. Bireylerin daha iyi ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için tasarlanmış bir yüzme havuzudur. Bireyler buraya gelerek diledikleri gibi yüzerek keyifli vakit geçirme şansı bulurlar. Yüzme havuzunun sağladığı olanaklar arasında olimpik olmasından da kaynaklanmaktadır. Yüzme havuzu olimpik olduğundan dolayı bireyler burada profesyonel bir şekilde çalışarak kendilerine bir hedef belirlerler. Böylece ilerleyen zamanlar da iyice profesyonelleştikten sonra olimpik yüzme havuzlarına katılabilirler.

Bireyler bu sayede istedikleri hedefe ulaşıp hedefinde daha da ilerleme şansı elde eder.  Havuzlara birçok kişi girdiğinden dolayı havuz belli bir süre sonra kirlenmektedir. Bu yüzden de sağlık problemlerinin yaşanmaması için havuz belli aralıklarla temizlenmektedir. Temizlenme aşamasının olduğu zamanlarda havuz tamamen kullanıma kapatılmaktadır.

Beylikdüzü olimpik yüzme havuzu müşterilerine sağlamış olduğu birçok olanak vardır. Bu olanaklar şu şekilde şekildedir;
●Olimpik yüzme havuzu bireylerin yüzmede kendilerini geliştirmesine olanak sağlar ve yüzme yarışmalarına katılmasına fırsat tanır.
●Yapılan dersler alanında profesyonel kişilerle yapılır. Bu da bireylerin yüzmede ilerlemesini sağlar.
●4 yaş altındaki çocuklara özel yüzme dersleri verilmektedir.
●Yetişkinler için yapılan özel dersler ise bireylerin belirlemiş olduğu saatlerde yapılmaktadır. Beylikdüzü olimpik yüzme havuzu bu fırsatı müşterilerine tanımaktadır.
●0-4 yaş arası çocuklar ve anneleri ile birlikte özel ders yapma olanağı sağlamaktadır.
●Yapılan derslerde genel olarak 6 kişiden fazla olmamasına dikkat edilir.

Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinin İçerisinde Neler Var?

Birçok kişiye yüzme şansı sunan Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu aynı zamanda da hem çocuklar hem kadınlar ve erkekler için hizmete açıktır. Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinin içerisinde genel olarak olimpik yüzme havuzları ve sauna mevcuttur. Burada yüzme dışında spor yapmak isteyen kişiler de gelebilmektedir. Böylece spor yaparak vücut geliştirebilirler.

Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Açılış Kapanış Saatleri

Beylikdüzü olimpik yüzme havuzu açılış ve kapanış saatleri gününe göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak baktığımız zaman açılış saati 9 olup kapanış saati ise gece 10 ‘dur. Fakat hafta sonu yüzme havuzu açık değildir. Cumartesi ve Pazar günleri hariç yüzme havuzu her gün kullanıma açıktır.

Whatsapp
ETBİS