l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

İBB Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu

Bireyler sağlıklı ve motive şekilde hayatlarına devam edebilmek için hayatlarına sporu dâhil edebilir. Bu şekilde kişiler hem kendilerine vakit ayırabilir hem de daha kaliteli, sistemli şekilde günlerini organize edebilir. Aileler ve arkadaş grupları için ideal olan İBB Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu, en keyifli şekilde vakit geçirmelerine olanak sağlıyor. Bu sayede bireyler yüzme sayesinde kas, kemiklerini güçlendirdiği için daha mutlu şekilde günlerine devam etme fırsatı elde eder. Aynı zamanda spor sonrasında salgılanan endorfin ile birlikte bireyler hayata karşı daha olumlu şekilde bakar ve kendilerini motive eder.

Yüzme ile kişiler hem vücutlarını geliştirebilir hem de sosyalleşerek çevre edinebilmektedir. Bireylere yakın olan bölgelerden olan ve merkezde sayılan yenidoğan yüzme havuzu sayesinde kişiler rahatlıkla yüzebilir. Oldukça temiz ve hijyenik olan yüzme havuzunda çocuklar ve yetişkinler rahatlıkla faydalanabilir. Bu hizmetlerin sorunsuz şekilde devam etmesi ve üyelere saygı çerçevesi içerisinde davranılması sonucu her geçen yıl katılım artmaktadır. İBB Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu sizin ve sevdikleriniz için son derece ideal bir seçenek olacaktır.

İBB Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu

Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu Hakkında Genel Bilgiler

2014 yılında İstanbul Sancaltepe ilçesinde bulunan Yenidoğan Yüzme Havuzu, lüks ve konforlu şekilde hizmet vermektedir. Havuzun, çevresinin en keyifli şekilde kullanılabilecek bir alana dönüştürülmesi de bu havuzun popülaritesini arttırmaktadır. Çocuklu aileler için mükemmel bir havuz, bu eğlenceli aktivitelerin her yaştan çocuklarla beraber keyifli vakit geçirmenize izin vermesi Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu‘ndaki cazibesini arttırmaktadır.

Bu tesis, herkesin zevkine göre eğlenceli ve keyifli zaman geçirebileceği bir atmosfer sunmaktadır. Kapalı yarı olimpik yüzme havuzu, sağlık odası, danışma ve idari birimler, kafeterya ve otopark mevcuttur. Burada bay, bayan ve çocukların ücretli veya ücretsiz olarak yüzme branşında eğitim ve spor yapmasına imkan sağlanmaktadır. Günübirlik girişi bulunmayan bu tesisten yararlanabilmek için 1 aylık kayıt yaptırmak gerekmektedir.

İBB Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu

Yenidoğan Yüzme Havuzu Nasıl Kayıt Yapılır?

Bireyler istedikleri ve yetenekleri olduğunu düşündüğü spor dalları ile ilgilenir. Özellikle erken yaşlarda edinilen deneyimler sayesinde genç, deneyimli ve başarılı sporcular ortaya çıkar. Bunun için hem spor kulüpleri tarafından desteklenmesi hem de okul, aile ve sosyal çevre açısından öğrencilerin desteklenmesi gerekir. Yaz tatillerinde ya da ara tatillerinde yetişkin yüzme kursu ya da çocuk yüzme kursları tercih edilerek verimli şekilde tatiller geçirilebilir. Aynı zamanda yenidoğan yüzme havuzu ile uygun fiyatlı ve kaliteli yüzme derslerine ulaşılabilir. Bu derslerin daha iyi şekilde olabilmesi için gerekli donanımlı ekip, uzman eğitmenler, temiz yüzme salonu ve soyunma odaları mevcuttur.

Özellikle hijyen konusuna önem veren ve bireylerin memnun kalması için en üst seviyelerde hizmet veren firmalar sayesinde yüzmeye gelenler keyifli ve mutlu şekilde ayrılır. Temiz yüzme havuzu salonu önerileri incelendiğinde genellikle İBB Sancaktepe yenidoğan yüzme havuzu ön plana çıkar. Bireyler kayıt için mümkünse yüz yüze görüşmeye gitmeli ve hemen yüzme dersi ya da üyelik başlatmak istiyorsa online olarak rezervasyon yapabilir. Aynı zamanda tesisten sorunsuz şekilde yararlanmak için en az bir aylık üyelik yaptırmak gerekir. Bu sayede seans, yüzme, duş gibi imkânlardan yararlanılarak rahat şekilde faydalanmak mümkündür.

İBB Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu Online Kayıt Yapılıyor mu?

Yüzme ve farklı spor dallarından yararlanmak ve alanında tecrübeli eğitmenlerle çalışmak isteyen bireyler Sporla Sağlıklı Nesillere Doğru Projesi ile istedikleri paket ve hizmetlerden yararlanabilir. Bu hizmetler ile istenilen şekilde yüzme hizmetleri, sauna ve yüzme kursundan faydalanabilir. İBB Sancaktepe yenidoğan yüzme havuzu ile üyeler birebir üyelik sistemi yaptırabilir. Bunun dışında online olarak sistem üzerinden giriş yapıp rezervasyon yapma, yüzme havuzu kursu ile ilgili detaylı bilgi alarak süreç hakkında bilgi sahibi olabilir.

En güvenilir, temiz ve alanında tecrübeli eğitmenler bulunan yüzme havuzu merkezleri sayesinde çocuklar rahatça kursa gidip gelebilir, yüzme konusunda daha istekli hevesli şekilde spora devam edebilir. Bu sayede çocukların gelişimi olumlu anlamda etkilenir ve sosyalleşme, spor ile bağ kurma, dayanışma, yardımlaşma, yarışma konularında tecrübe kazanmaları sağlanır. Bunun dışında kişiler yüzme biliyorsa ve keyif alıyorsa günün belirli gün ve saatlerinde kendilerine vakit ayırarak hoş vakit geçirebilir.

Whatsapp
ETBİS