l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Akkent Yüzme Havuzu Detaylı Rehber

Akkent yüzme havuzu, Gaziantep’in Şahinbey Belediyesi tarafından faaliyete sunulmuştur. Yüzmek hem bir tatil seçeneği hem de bir spor olarak görülmektedir. Kilo kontrolünü sağladığı gibi kasları da güçlendiren yüzme aktivitesi aynı zamanda stres seviyesini de düşürerek sağlıklı ve dinç görünmenize yardımcı olmaktadır. Pek çok özel kurum tarafından da yapılan yüzme havuzları artık belediyeler tarafından da faaliyet göstermektedir. Spor amaçlı kullanılan bu havuzlar, aynı zamanda sağlık ve eğlence amacıyla da sıklıkla tercih edilmektedir. Yaz aylarının vazgeçilmez aktivitelerinden birisi olan yüzmeyi daha kolay bir hale getirmektedir.

Tavsiye Yazı: Havuz İnşaatında Zemin Önemli midir? Havuz Yaptırmanın Detayları 

Yaşam standartlarının artması ile birlikte tatile gidemediğiniz zamanlarda kaliteli zaman geçirebilmek için yüzme havuzları daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Aynı zamanda tatile yalnızca yaz aylarında gidilebilirken yüzme havuzlarının her mevsim açık olması da daha avantajlı bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey Belediyesinin sunmuş olduğu eşsiz imkanlar sayesinde her yaştan kişiye hitap etmekte olan Akkent yüzme havuzu aynı zamanda spor salonları ve hamamları ile de en çok tercih edilen mekanlardan birisi haline gelmiştir.

Akkent Yüzme Havuzu

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından 86.500 metrekare üzerine yaptırılmış olan Akkent spor köyü 2013 yılında kullanıma açılmıştır. Yalnızca kapalı yüzme havuzu bulunmayan bu spor merkezinde aynı zamanda sporcuların desteklenmesi amacıyla olimpik yüzme havuzu da bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan hamam eski kültürümüzü yansıtmaktadır. Aynı zamanda test içerisinde yarı olimpik bir yüzme havuzu, sauna ve buhar odası bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey belediyesi tarafından kullanıma açılan Akkent yüzme havuzu içerisinde spor salonu, fitness salonu, masa tenisi, bilardo salonu, kafeterya, duşlar ve soyunma odaları da yer almaktadır. 2013 yılında hizmete açılmış olan bu dev tesis yalnızca erkeklerin kullanımına açıktır.

Akkent yüzme havuzu nerede?

Gaziantep Şahinbey belediyesi tarafından 2013 yılında 86.500 metrekare alan üzerine yaptırılmış olan Akkent Spor merkezi erkekler için kullanıma açılmıştır. Yarı olimpik yüzme havuzu ve telsiz içerisinde yer alan hamam, sauna, buhar odası, fitness salonu, spor salonu, masa tenisi ve bilardo salonu aynı tesis içerisinde hizmet vermektedir. Akkent yüzme havuzu, Akkent mahallesi 134030. Sok. 4/B Akkent /Gaziantep’te yer almaktadır.

Akkent yüzme havuzu içerisinde neler var?

Gaziantep’in en gözde yüzme tesislerinden birisi olan Akkent yüzme havuzu, içerisinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu ile sporculara idman imkanı sunarken aynı zamanda kapalı yüzme havuz oluşu ile de yaz kış kullanımı açık bir şekilde tasarlanmıştır. Yılın dört mevsiminde de kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olan Akkent yüzme havuzu sayesinde hem spor yapabilir hem de stresten uzaklaşabilirsiniz. Tesis içerisinde yalnızca olimpik yüzme havuzu yer almamaktadır.

Akkent yüzme tesisi içerisinde sauna, hamam, fitness salonu, spor salonu, masa tenisi, bilardo salonu, kafeterya, duşlar ve soyunma odaları da bulunmaktadır. Yapılan kampanya dahilinde 1 aylık ya da daha fazla ayı için abone olan üyeler tesis içerisinde yer alan her türlü imkandan faydalanabilmektedirler.

Akkent Yüzme Havuzu

Akkent yüzme havuzu yalnızca erkekler için mi?

2013 tarihinde büyük bir alan üzerine inşa edilmiş olan Akkent yüzme tesisi 2013 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Gaziantep Şahinbey belediyesi tarafından 2013 yılında kullanıma açılmış olan bu tesis yalnızca erkeklerin kullanımına açıktır. Tesis bazı günlerde çocuklar için ve yetişkinler için yüzme dersleri vermiş olsa da detaylar incelendiği zaman kadınlara yönelik herhangi bir havuz kullanımı gününün olmadığı görülmektedir.

Akkent yüzme havuzu fiyatları

Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen arayınız: 0 535 771 38 23

Akkent yüzme havuzu içerisinde yer alan fırsatların hepsinden yalnızca günübirlik yararlanmak isteyen kişiler için fiyat tarifesi farklı olurken abone olan kişiler için fiyat tarifesi ise farklı olmaktadır. Günlük giriş ücreti havuz için yetişkin erkekler, 12 yaş altı erkek çocuklar, fitness olarak ayrılarak belirlenmiştir. 1 ay boyunca abone olmak isteyen kişilerin hem havuz hem de fitness gibi tesisin tüm özelliklerinden yararlanabilmesi için ödemesi gereken tutar ise farklıdır.

2 vve 3 aylık abonelik fiyatlarında havuz ve fitness olarak farklı fiyatlandırma yapılıyor. Tesis aynı zamanda yaz ve kış aylarında 12 yaş altı çocuklarda haftada iki gün yüzme kursu açmaktadır. 12 yaş altı çocuklarda 2 gün yapılan bu yüzme kursunun fiyatı ve 12 yaş üstü yetişkinlerde birebir özel olarak yapılan yüzme derslerinin haftada 2 gün yapılması dahilinde aylık ücreti olduğu açıklanmıştır.

Whatsapp
ETBİS