l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu 1Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu 2
Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu 1Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu 2

Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu

50.000
ÜCRETSİZ KARGO

Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu, 12×6 mt ebadına kadar havuzları temizleyen havuz temizlik robotu.

Zemini 1.5 saatte, zemin ile yan duvarları 2.5 saatte temizler.

4×4 çeker tekerler ile daha güçlü hareket eder.

Lift sistemi ile kolay şekilde havuzdan çıkartılır.

Taşıma arabası, kontrol ünitesi, filtre ve mini fırçasıyla verilir.

Garanti süresi 2 yıldır.

Tükendi

Stok kodu: WR000107Kategori: , , , , , , , , , , , , Marka: Zodiac

Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu

Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu, 12×6 mt ebadına kadar havuzları temizler.

İki temizlik programı. Zemini 1.5 saatte, zemin ile yan duvarları 2.5 saatte temizler.

4×4 çeker tekerler ile daha güçlü hareket eder.

Susuz ortamda otomatik motor koruma fonksiyonu vardır.

Taşıma arabası, kontrol ünitesi, filtre ve mini fırçasıyla verilir.

Garanti süresi 3 yıldır.

Zodiac Vortex RV 5400 Havuz Robotu kullanım kılavuzunu incelemek için tıklayınız.

Diğer Zodiac ürünleri için tıklayınız.

Diğer havuz temizlik robotlarını incelemek için tıklayınız.

Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu

Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu fiyatları nedir?

Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 13 Nisan 2024 tarihi itibariyle Zodiac marka Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺41.667 TL + KDV'dir.

Ağırlık19,2 kg

Zodiac Vortex RV 5400 Otomatik Havuz Robotu Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim50.000,0050.000,00
2 Taksit25.000,0050.000,00
3 Taksit17.182,1351.546,39
4 Taksit13.157,8952.631,58
5 Taksit10.752,6953.763,44
6 Taksit9.157,5154.945,05
7 Taksit8.025,6856.179,76
8 Taksit7.183,9057.471,23
9 Taksit6.535,9458.823,43
10 Taksit6.024,0760.240,72
11 Taksit5.611,6261.727,84
12 Taksit5.274,1763.290,00

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS