l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu

3 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.50 puan aldı Orijinal fiyat: ₺80.144.Şu andaki fiyat: ₺56.101.
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu, 12×6 mt ebadına kadar havuzları temizleyen havuz temizlik robotu.

Zemini 1.5 saatte, zemin ile yan duvarlar ve su çizgisini 2.5 saatte temizler.

4×4 çeker tekerler ile daha güçlü hareket eder.

Taşıma arabası, kontrol ünitesi, filtre ve mini fırçasıyla verilir.

3 yıl garantilidir.

18 mt kablolu.

Taşıma arabası dahildir.

Tükendi

Stok kodu: WR000161Kategori: , , , , , , , , , , , , Marka: Zodiac

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu, 12×6 mt ebadına kadar havuzları temizler.

Seramil, Liner, Polyester, PVC ve Betonarme havuzlar için uygundur.

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu

İki temizlik programı. Zemini 1.5 saatte, zemin ile yan duvarlar ve su çizgisini 2.5 saatte temizler.

4×4 çeker tekerler ile daha güçlü hareket eder.

Susuz ortamda otomatik motor koruma fonksiyonu vardır.

Taşıma arabası, kontrol ünitesi, filtre ve mini fırçasıyla verilir.

Garanti süresi 3 yıldır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu

Zodiac Vortex RV 5300 Havuz Robotu kullanım kılavuzunu incelemek için tıklayınız.

Diğer Zodiac ürünleri için tıklayınız.

Diğer havuz temizlik robotlarını incelemek için tıklayınız.

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu fiyatları nedir?

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Zodiac marka Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺46.751 TL + KDV'dir.

Ağırlık19,2 kg

Zodiac Vortex RV 5300 Otomatik Havuz Robotu Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

  2. 5 üzerinden 4 oy aldıEren -

    Harika bir ürüne benziyor

  3. 5 üzerinden 5 oy aldıHalil -

    Bu ürün için havuzlu ev alınır 🙂

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim56.101,0056.101,00
2 Taksit28.050,5056.101,00
3 Taksit19.278,6957.836,08
4 Taksit14.763,4259.053,68
5 Taksit12.064,7360.323,66
6 Taksit10.274,9161.649,45
7 Taksit9.004,9763.034,82
8 Taksit8.060,4864.483,87
9 Taksit7.333,4566.001,06
10 Taksit6.759,1367.591,29
11 Taksit6.296,3569.259,87
12 Taksit5.917,7271.012,65

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS