l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-25%
Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4 Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4 1Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4 2
Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4 Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4 1Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4 2

Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4

52.040
ÜCRETSİZ KARGO

Üstün Zodiac teknolojisiyle üretilen Zodiac RV 5500 havuz robotu 16*8 m ebatlarına kadar havuzları temizler.

21 m kabloludur. Uzaktan kumandalıdır.

Zemin ile yan duvarlar, su seviyesi çizgisini temizler.

4X4 çeker tekerler ile daha güçlü hareket eder.

Taşıma arabası, kontrol ünitesi, filtre ve mini fırçasıyla beraber teslim edilir.

3 yıl garantilidir.

Tükendi

Stok kodu: WR000160Kategori: , , , , , , , , , Marka: Zodiac

Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4

Zodiac ailesinin, üstün teknolojisiyle üretilen  Vortex RV 5500 havuz robotu, 16X8 mt ebatlarına kadar havuzları temizler.

bahcehavuz.com olarak Zodiac Premium satıcısı olduğumuz Vortex vakum teknolojisine sahip 4×4 çeker bu ürün ile havuz temizliği yapmak çok kolay.

Zodiac RV 5500 Havuz Robotu Özellikleri

Kolay kurulum ve tam otomatik bir üründür.

21 mt kabloludur. Uzaktan kumandalıdır.

Zemin ile yan duvarlar, su seviyesi çizgisini temizler.

Zodiac havuz robotu, 4X4 çeker tekerler ile daha güçlü hareket eder.

Susuz ortamda otomatik motor koruma fonksiyonu vardır.

Kinetik enerji ile çalışan uzaktan kumandalı. Filtre dolduğunda otomatik uyarma özelliği vardır.

Yedi güne kadar ayarlanabilir temizlik süresi mevcuttur.

Taşıma arabası, kontrol ünitesi, filtre ve mini fırçasıyla beraber teslim edilir.

Garanti süresi 2 yıldır.

Zodiac RV 5500 Havuz Robotu

Diğer Zodiac ürünleri için tıklayınız.

Diğer havuz temizlik robotlarını incelemek için tıklayınız.

Zodiac RV 5500 Havuz Robotu nasıl kurulum ve kullanım kılavuzunu incelemek için tıklayınız.

Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4x4 fiyatları nedir?

Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4x4 en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 13 Nisan 2024 tarihi itibariyle Zodiac marka Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4x4 ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺43.367 TL + KDV'dir.

Ağırlık19,2 kg

Zodiac RV 5500 Havuz Robotu 4×4 Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim52.040,0052.040,00
2 Taksit26.020,0052.040,00
3 Taksit17.883,1653.649,48
4 Taksit13.694,7454.778,95
5 Taksit11.191,4055.956,99
6 Taksit9.531,1457.186,81
7 Taksit8.353,1358.471,90
8 Taksit7.477,0159.816,05
9 Taksit6.802,6061.223,42
10 Taksit6.269,8562.698,54
11 Taksit5.840,5864.246,34
12 Taksit5.489,3565.872,23

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS