l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 1Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 2Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 3Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 4Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 5
Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 1Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 2Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 3Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 4Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli 5

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli

3 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı Orijinal fiyat: ₺28.966.Şu andaki fiyat: ₺20.276.
ÜCRETSİZ KARGO

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu  verimliliği, yerleşik X-Drive tarafından desteklenen havuz alanlarını temizler.

Havuzunuzun şekli veya zemini ne olursa olsun, bu navigasyon sistemi ile havuz tamamına erişmeyi garanti eder.

Kablo uzunluğu 12 parça x 1 m.

2 saatlik periyotlarla 6 saat filtrasyona sahiptir.

*2 yıl garantilidir.

Tükendi

Stok kodu: WS000020Kategori: , , , , , , , , , , , , Marka: Zodiac

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu

MX8 Pro verimliliği, yerleşik X-Drive tarafından desteklenen havuz alanlarını temizler.

Havuzunuzun şekli veya zemini ne olursa olsun, bu navigasyon sistemi ile havuz tamamına erişmeyi garanti eder.

Güçlü bir türbin, iki emiş pervanesi ile birlikte yüksek emiş gücünü garanti eder.

Çıkıntılı tırtıl paletleri, kaplama ne olursa olsun tüm havuzlarda stabiliteyi ve tam hareketliliği garanti eder.

Havuz temizlik robotu Zodiac 2 yıl garantilidir.

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Hangi Havuzlar İçin Uygundur?

Havuz Özellikleri: Toprakaltı ve topraküstü rijit duvarlı havuzlar, maksimum 12 x 6 m
Havuz Şekli: Dikdörtgen, oval, serbest
Zemin Şekli: Düz, yumuşak eğim, muhtelif eğim
Havuz Yüzeyi: Seramik, Liner, Polyester, PVC, Betonarme

Teknik Özellikler:

Kablo uzunluğu:12 parça x 1m

Robot Ağırlığı:3,2 kg

Paket Ağırlığı:9,5 kg

Filtreleme Alanı:Havuz Filtrasyonu

Deplasman Hızı: 8m/dk

zodiac-mx8-pro-havuz-robotu-vakum-sistemli

Zodiac MX8 Pro Vakumlu Havuz Robotu’nun Özellikleri

Ön Programlı X-drive Navigasyon Sistemi: Bütün alanlarda metodik temizlik yapar.
Turbo Vakum Gücü: Güçlü bir türbin ve çift fırçalı pervane sistemi fırçalardır.
Fırçalı Paletli Aktarma Sistemi: Süreklilik ve hareket kabiliyeti içindir.
Debi ayar vanası ile içinden geçen aşırı debiyi otomatik olarak kontrol eder en iyi performans ve uzun süreli temizlik sağlar.
SiklonikTM Yaprak tutucu dahildir.

Zodiac MX8 Pro  Havuz Robotu Pakete Dahil Aksesuarlar

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli

 

 

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu kullanım kılavuzunu indirmek için tıklayınız.

Diğer havuz temizlik robotlarını incelemek için tıklayınız.

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli fiyatları nedir?

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Zodiac marka Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺16.897 TL + KDV'dir.

Ağırlık3,5 kg
Boyutlar41 × 19 × 22 cm

Zodiac MX8 Pro Havuz Robotu Vakum Sistemli Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

  2. 5 üzerinden 5 oy aldıAyşen -

    Harika Bi ürün sonunda aradığımı buldum havuzu muazzam temiz şimdi

  3. 5 üzerinden 5 oy aldıberkay -

    gerçekten cok güzel ve kullanışlı bi ürün

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim20.276,0020.276,00
2 Taksit10.138,0020.276,00
3 Taksit6.967,7020.903,09
4 Taksit5.335,7921.343,16
5 Taksit4.360,4321.802,15
6 Taksit3.713,5522.281,32
7 Taksit3.254,5722.782,02
8 Taksit2.913,2223.305,73
9 Taksit2.650,4523.854,08
10 Taksit2.442,8824.428,82
11 Taksit2.275,6325.031,88
12 Taksit2.138,7825.665,36

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS