l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Yamaha Seal Sea Scooter Yamaha Seal Sea Scooter 1Yamaha Seal Sea Scooter 2Yamaha Seal Sea Scooter 3Yamaha Seal Sea Scooter 4Yamaha Seal Sea Scooter 5
Yamaha Seal Sea Scooter Yamaha Seal Sea Scooter 1Yamaha Seal Sea Scooter 2Yamaha Seal Sea Scooter 3Yamaha Seal Sea Scooter 4Yamaha Seal Sea Scooter 5

Yamaha Seal Sea Scooter

Orijinal fiyat: ₺17.347.Şu andaki fiyat: ₺13.878.
ÜCRETSİZ KARGO

Yamaha Seal sea scooter, 3,2 km/saate varan hızı ile havuz, göl veya denizde kullanıma uygundur.

Normal kullanım ile 1,5 saate kadar çalışma süresi.

5 m derinliğe kadar dalabilir.

Stok kodu: 69593Kategori: , , , , , , Marka: Yamaha

Yamaha Seal Sea Scooter

Sea Doo Yamaha Seal, ailelerin kullanımına yönelik tasarlanmış bir deniz scooter’ıdır.

3,2 km/saate varan hızı ile havuz, göl veya denizde kullanıma uygundur. Kameranızı yerleştirin ve güzel anılarınızı kaydedin.

Sea-Havuz Scooter’ın Özellikleri :

Normal kullanım ile 1,5 saate kadar çalışma süresi (30 dakikaya kadar yüksek hızda sürekli kullanım)
3,2 km/saat hıza ulaşabilir.
5 m derinliğe kadar dalabilir.
Tamamen su geçirmez yapıya sahiptir.
Son derece kompakt tasarımı vardır.
Tuzlu suda kullanım için tasarlanmıştır.
Yalnızca 5,4 kg ağırlığındadır.
Boyutlar: 285 x 283 x 483 mm

Diğer su sporları ürünleri için tıklayınız. 

Yamaha Seal Sea Scooter

BATARYA:

Yamaha Seal Sea Scooter

Yamaha Seal Sea Scooter

Yamaha Seal Sea Scooter fiyatları nedir?

Yamaha Seal Sea Scooter en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 23 Nisan 2024 tarihi itibariyle Yamaha marka Yamaha Seal Sea Scooter ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺11.565 TL + KDV'dir.

Ağırlık5,4 kg
Boyutlar285 × 283 × 483 cm

Yamaha Seal Sea Scooter Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim13.878,0013.878,00
2 Taksit6.939,0013.878,00
3 Taksit4.769,0714.307,22
4 Taksit3.652,1114.608,42
5 Taksit2.984,5214.922,58
6 Taksit2.541,7615.250,55
7 Taksit2.227,6115.593,26
8 Taksit1.993,9615.951,71
9 Taksit1.814,1116.327,03
10 Taksit1.672,0416.720,41
11 Taksit1.557,5617.133,18
12 Taksit1.463,9017.566,77

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS