l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Yamaha 350Li Sea Scooter Yamaha 350Li Sea Scooter 1Yamaha 350Li Sea Scooter 2Yamaha 350Li Sea Scooter 3Yamaha 350Li Sea Scooter 4
Yamaha 350Li Sea Scooter Yamaha 350Li Sea Scooter 1Yamaha 350Li Sea Scooter 2Yamaha 350Li Sea Scooter 3Yamaha 350Li Sea Scooter 4

Yamaha 350Li Sea Scooter

66.612
ÜCRETSİZ KARGO

Yamaha 350Li sea scooter, 6 km/saate varan maksimum hızı ile su altında size keyifli dakikalar yaşatan bir deniz scooter’ıdır.

Normal kullanım ile 75 dakikaya kadar çalışma süresi (30 dakikaya kadar yüksek hızda sürekli kullanım)

40 m derinliğe kadar dalabilir.

 

Stok kodu: 69595Kategori: , , , , , Marka: Yamaha

Yamaha 350Li Sea Scooter

Sea Doo Yamaha 350Li, 6 km/saat’e varan maksimum hızı ile eğlence amaçlı dalışlarınızda size keyifli dakikalar yaşatan bir deniz scooter’ıdır.

Tuzlu su için tasarlanmış otomatik yüzdürme sistemi de mevcuttur.

Yamaha Deniz/Havuz Scooter’ının Özellikleri:

Normal kullanım ile 75 dakikaya kadar çalışma süresi (30 dakikaya kadar yüksek hızda sürekli kullanım)
6 km/saat hıza ulaşabilir.
40 m derinliğe kadar dalabilir.
Üç aşamalı hız kontrolüne sahiptir.
Batarya seviyesi göstergesi vardır.
Yüksek performanslı, değiştirilebilir bir lityum iyonlu batarya (500 W) ile güçlendirilmiştir.
Otomatik yüzdürme sistemi mevcut.
Batarya dahil yalnızca 8,6 kg ağırlığındadır.
Boyutlar: 319 x 300 x 610 mm

Diğer su sporları ürünleri için tıklayınız.

Yamaha 350Li Sea Scooter

Batarya ve Ek Parçalar : 

Yamaha 350Li Sea Scooter

Yamaha 350Li Sea Scooter

Yamaha 350Li Sea Scooter fiyatları nedir?

Yamaha 350Li Sea Scooter en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 13 Nisan 2024 tarihi itibariyle Yamaha marka Yamaha 350Li Sea Scooter ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺55.510 TL + KDV'dir.

Ağırlık8,6 kg
Boyutlar319 × 300 × 610 cm

Yamaha 350Li Sea Scooter Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim66.612,0066.612,00
2 Taksit33.306,0066.612,00
3 Taksit22.890,7268.672,16
4 Taksit17.529,4770.117,89
5 Taksit14.325,1671.625,81
6 Taksit12.200,0073.200,00
7 Taksit10.692,1374.844,93
8 Taksit9.570,6876.565,47
9 Taksit8.707,4478.366,92
10 Taksit8.025,5180.255,09
11 Taksit7.476,0382.236,30
12 Taksit7.026,4684.317,47

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS