l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze

10.600
ÜCRETSİZ KARGO

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze

Güç: 2.2kw/ 3 hp Trifaze

Ağırlık: 20.25 kg

Debi: 30 m3/h

Tükendi

Stok kodu: WPOOL 300TKategori: , , , , , Marka: Wpool

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze

Güç: 2.2kw/ 3 hp Trifaze

Ağırlık: 20.25 kg

Debi: 30 m3/h

İtalyan WPOOL havuz pompaları sessiz çalışma özelliği, ufak hacimli olmaları ile dar makine dairelerinde veya polyester makine dairelerinde etkin biçimde çalışmaktadır.

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze fiyatları nedir?

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 28 Şubat 2024 tarihi itibariyle Wpool marka Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺8.833 TL + KDV'dir.

Ağırlık20,25 kg
Boyutlar27 × 63 × 36 cm

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim10.600,0010.600,00
2 Taksit5.300,0010.600,00
3 Taksit3.642,6110.927,84
4 Taksit2.789,4711.157,89
5 Taksit2.279,5711.397,85
6 Taksit1.941,3911.648,35
7 Taksit1.701,4411.910,11
8 Taksit1.522,9912.183,90
9 Taksit1.385,6212.470,57
10 Taksit1.277,1012.771,03
11 Taksit1.189,6613.086,30
12 Taksit1.118,1213.417,48

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS