l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze

11.480
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze

Güç: 2.2kw/ 3 hp Trifaze

Ağırlık: 20.25 kg

Debi: 30 m3/h

Tükendi

Stok kodu: WPOOL 300TKategori: , , , , , Marka: Wpool

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze

Güç: 2.2kw/ 3 hp Trifaze

Ağırlık: 20.25 kg

Debi: 30 m3/h

İtalyan WPOOL havuz pompaları sessiz çalışma özelliği, ufak hacimli olmaları ile dar makine dairelerinde veya polyester makine dairelerinde etkin biçimde çalışmaktadır.

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze fiyatları nedir?

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Wpool marka Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺9.567 TL + KDV'dir.

Ağırlık20,25 kg
Boyutlar27 × 63 × 36 cm

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Trifaze Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim11.480,0011.480,00
2 Taksit5.740,0011.480,00
3 Taksit3.945,0211.835,05
4 Taksit3.021,0512.084,21
5 Taksit2.468,8212.344,09
6 Taksit2.102,5612.615,38
7 Taksit1.842,7012.898,87
8 Taksit1.649,4213.195,39
9 Taksit1.500,6513.505,86
10 Taksit1.383,1313.831,27
11 Taksit1.288,4314.172,71
12 Taksit1.210,9514.531,38

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS