l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Monofaze

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Monofaze

10.400
ÜCRETSİZ KARGO

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Monofaze

Güç: 2.2 kw/ 3 hp Monofaze

Ağırlık: 20.25 kg

Debi: 30 m3/h

İtalyan WPOOL havuz pompaları sessiz çalışma özelliği, ufak hacimli olmaları ile dar makine dairelerinde veya polyester makine dairelerinde etkin biçimde çalışmaktadır.

Tükendi

Stok kodu: WPOOL-3001Kategori: , , , , , , , Marka: Wpool

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Monofaze

Güç: 2.2 kw/ 3 hp Monofaze

Ağırlık: 20.25 kg

Debi: 30 m3/h

İtalyan WPOOL havuz pompaları sessiz çalışma özelliği, ufak hacimli olmaları ile dar makine dairelerinde veya polyester makine dairelerinde etkin biçimde çalışmaktadır.

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Monofaze fiyatları nedir?

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Monofaze en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 1 Mart 2024 tarihi itibariyle Wpool marka Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Monofaze ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺8.667 TL + KDV'dir.

Ağırlık20,25 kg
Boyutlar27 × 63 × 36 cm

Wpool Havuz Pompası 3 Hp Önfiltreli Monofaze Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim10.400,0010.400,00
2 Taksit5.200,0010.400,00
3 Taksit3.573,8810.721,65
4 Taksit2.736,8410.947,37
5 Taksit2.236,5611.182,80
6 Taksit1.904,7611.428,57
7 Taksit1.669,3411.685,39
8 Taksit1.494,2511.954,02
9 Taksit1.359,4712.235,27
10 Taksit1.253,0112.530,07
11 Taksit1.167,2212.839,39
12 Taksit1.097,0313.164,32

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS