Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
Wpool Havuz Pompası 2 Hp Önfiltreli Monofaze

Wpool Havuz Pompası 2 Hp Önfiltreli Monofaze

Sirkülasyon Pompası

Wpool Havuz Pompası 2 Hp Önfiltreli Monofaze

Güç: 1.5 kw/ 2 hp Monofaze

Ağırlık: 18.60 kg

Debi: 22 m3/h

İtalyan WPOOL havuz pompaları sessiz çalışma özelliği, ufak hacimli olmaları ile dar makine dairelerinde veya polyester makine dairelerinde etkin biçimde çalışmaktadır.

Stokta yok

Kategori: Marka:

Wpool Havuz Pompası 2 Hp Önfiltreli Monofaze

Güç: 1.5 kw/ 2 hp Monofaze

Ağırlık: 18.60 kg

Debi: 22 m3/h

İtalyan WPOOL havuz pompaları sessiz çalışma özelliği, ufak hacimli olmaları ile dar makine dairelerinde veya polyester makine dairelerinde etkin biçimde çalışmaktadır.

Ek bilgi

Ağırlık18,60 kg
Boyutlar27 × 63 × 36 cm

Wpool Havuz Pompası 2 Hp Önfiltreli Monofaze Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim13.340,0013.340,00
2 Taksit6.670,0013.340,00
3 Taksit4.584,1913.752,58
4 Taksit3.510,5314.042,11
5 Taksit2.868,8214.344,09
6 Taksit2.443,2214.659,34
7 Taksit2.141,2514.988,76
8 Taksit1.916,6715.333,32
9 Taksit1.743,7915.694,09
10 Taksit1.607,2216.072,22
11 Taksit1.497,1816.468,99
12 Taksit1.407,1516.885,77
Whatsapp
ETBİS