Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
Wpool Havuz Pompası 1.5 Hp Önfiltreli Monofaze

Wpool Havuz Pompası 1.5 Hp Önfiltreli Monofaze

Sirkülasyon Pompası

Wpool Havuz Pompası 1.5 Hp Önfiltreli Monofaze

Güç: 1.1 kw/ 1.5 hp Monofaze

Ağırlık: 17.40 kg

Debi: 20 m3/h

İtalyan WPOOL havuz pompaları sessiz çalışma özelliği, ufak hacimli olmaları ile dar makine dairelerinde veya polyester makine dairelerinde etkin biçimde çalışmaktadır.

Stokta yok

Kategori: Marka:

Wpool Havuz Pompası 1.5 Hp Önfiltreli Monofaze

Güç: 1.1 kw/ 1.5 hp Monofaze

Ağırlık: 17.40 kg

Debi: 20 m3/h

İtalyan WPOOL havuz pompaları sessiz çalışma özelliği, ufak hacimli olmaları ile dar makine dairelerinde veya polyester makine dairelerinde etkin biçimde çalışmaktadır.

 

Ek bilgi

Ağırlık17,40 kg
Boyutlar27 × 63 × 36 cm

Wpool Havuz Pompası 1.5 Hp Önfiltreli Monofaze Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim13.037,0013.037,00
2 Taksit6.518,5013.037,00
3 Taksit4.480,0713.440,21
4 Taksit3.430,7913.723,16
5 Taksit2.803,6614.018,28
6 Taksit2.387,7314.326,37
7 Taksit2.092,6214.648,31
8 Taksit1.873,1314.985,05
9 Taksit1.704,1815.337,62
10 Taksit1.570,7215.707,16
11 Taksit1.463,1716.094,92
12 Taksit1.375,1916.502,23
Whatsapp
ETBİS