l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt 1
Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt 1

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt

Orijinal fiyat: ₺21.228.Şu andaki fiyat: ₺16.982.
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Havuz atlama trampleni. Polyester ve fiberglastan mamul açık mavi renkli polyester ayağı ile birlikte.

Uzunluk 2 mt Genişlik 42 cm

Stok kodu: WFT200BKategori: , , , , , , , Marka: Water Fun

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt

Havuza atlamak için kullanılan sıçrama tahtası, havuz trampleni, havuza yüksekten atlama tahtası.

Polyester ve fiberglastan mamul açık mavi renkli polyester ayağı ile birlikte.

Uzunluk : 2 mt

Genişlik: 42 cm

waterfun-havuz-trampleni-duz-2-mt

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt

 

Diğer havuz tramplen ve kaydırak çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt fiyatları nedir?

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Water Fun marka Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺14.152 TL + KDV'dir.

Ağırlık29 kg
Boyutlar200 × 42 × 33 cm

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim16.982,0016.982,00
2 Taksit8.491,0016.982,00
3 Taksit5.835,7417.507,22
4 Taksit4.468,9517.875,79
5 Taksit3.652,0418.260,21
6 Taksit3.110,2618.661,54
7 Taksit2.725,8419.080,90
8 Taksit2.439,9419.519,53
9 Taksit2.219,8719.978,79
10 Taksit2.046,0220.460,16
11 Taksit1.905,9320.965,24
12 Taksit1.791,3221.495,82

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS