l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt 1
Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt 1

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt

Orijinal fiyat: ₺20.000.Şu andaki fiyat: ₺16.000.
ÜCRETSİZ KARGO

Havuz atlama trampleni. Polyester ve fiberglastan mamul açık mavi renkli polyester ayağı ile birlikte.

Uzunluk 2 mt Genişlik 42 cm

Stok kodu: WFT200BKategori: , , , , , , , Marka: Water Fun

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt

Havuza atlamak için kullanılan sıçrama tahtası, havuz trampleni, havuza yüksekten atlama tahtası.

Polyester ve fiberglastan mamul açık mavi renkli polyester ayağı ile birlikte.

Uzunluk : 2 mt

Genişlik: 42 cm

waterfun-havuz-trampleni-duz-2-mt

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt

 

Diğer havuz tramplen ve kaydırak çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt fiyatları nedir?

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 22 Nisan 2024 tarihi itibariyle Water Fun marka Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺13.333 TL + KDV'dir.

Ağırlık29 kg
Boyutlar200 × 42 × 33 cm

Waterfun Havuz Trampleni Düz 2 mt Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim16.000,0016.000,00
2 Taksit8.000,0016.000,00
3 Taksit5.498,2816.494,85
4 Taksit4.210,5316.842,11
5 Taksit3.440,8617.204,30
6 Taksit2.930,4017.582,42
7 Taksit2.568,2217.977,52
8 Taksit2.298,8518.390,79
9 Taksit2.091,5018.823,50
10 Taksit1.927,7019.277,03
11 Taksit1.795,7219.752,91
12 Taksit1.687,7320.252,80

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS