l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Top Havuzu Olan AVM’ler

Top havuzu olan AVM’ler, çocuklu aileler tarafından sıklıkla merak ediliyor. Çocuklar için eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim sunan bu tür havuzlar, onların yüzünü güldürüyor. İşte, top havuzu olan alışveriş merkezleri!

Mall Of İstanbul – Moipark

Top havuzu olan AVM’ler listesinde ilk sırada Mall Of İstanbul Moipark yer alıyor. Arkadaşlarla ve ailecek gidilecek bir eğlence parkı olan Moipark, her yaştan insanın ilgisini kazanıyor. Mall Of İstanbul içinde konumlanan Moipark, birbirinden ilgi çekici eğlence aletleri ve top havuzu ile farkını ortaya koyuyor. Eğlence severlerin uğrak adresi olan Moipark, yediden yetmişe hemen herkese hitap eden oyun üniteleri ile ziyaretçilerinin beğenisini kazanıyor. Kolay ulaşılabilirliği ve büyük alanları ile dikkat çeken oyun alanı, keyifli zamanlar geçirmeyi teşvik ediyor.

Top Havuzu Olan AVM'ler

Cevahir Alışveriş Merkezi – FunLab Eğlence Merkezi

Top havuzu olan AVM’ler arasında FunLab Eğlence Merkezi de bulunur. Hem yetişkinler hem de çocuklar için harika bir eğlence merkezi olarak lanse edilir. Eğlence konsepti ile pek çok alışveriş merkezinde karşımıza çıkar. Çok başarılı oyun üniteleri ve top havuzları ile ziyaretçilerin beklentilerine yanıt veren eğlence merkezi, aileleri mutlu etmeyi başarır.

Akmerkez Alışveriş Merkezi – Jokerland

Avrupa yakasında konumlanan Akmerkez Alışveriş Merkezi, içinde barındırdığı Jokerland ile de ziyaretçilerinin ilgisini çeker. Oyuncak mağazası Joker ve Boğaziçi Eğitim görevlileri iş birliği ile açılan ve üç farklı konseptte karşımıza çıkan oyun merkezi, çocuklu ailelerin favori mekanlarından biridir. Çocuk oyun alanında top havuzu, atari, sanal bowling, eğlence parkı, tekne ve araba yarışması gibi pek çok farklı alternatif var.

Top Havuzu Olan AVM'ler

Aqua Florya Alışveriş Merkezi – Jokerland

Top havuzu olan AVM’ler listesinde bulunan Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Jokerland ile çocuklar için eşsiz bir alan sunar. Joker satış mağazasına ait olan oyun alanı, çocukların en sevdiği yerlerden biridir. AVM içinde İstanbul Akvaryum da bulunur. Eğlenceli ve ilgi çekici bir yerdir. Bu oyun alanında ortalama olarak on beş farklı elektronik oyun ünitesi vardır. Küçük atlı karıncalardan arabalara kadar çok çeşitli unsurlar, çocukların ilgisini çeker. Ve elbette toplardan yapılan havuz da çocukların beğenisini kazanır.

Torium Alışveriş Merkezi – Starpark

Top havuzu olan AVM’ler arasında Torium Alışveriş Merkezi de yer almaktadır. Starpark ile dikkat çeken alışveriş merkezi, çocukların uzun saatler boyunca keyifle zaman geçirecekleri bir alandır. İçinde hem çocuklar hem de yetişkinler için çok sayıda eğlence alanı vardır. Doya doya eğlenmek isteyenlerin ilk durağı olan Starpark, çocuklarınız ve sevdikleriniz için en doğru seçimlerden biridir. Merkez için 4-12 yaş arasındaki çocuklar için çok sayıda interaktif oyun ünitesi bulunur. Yetişkinler için de on sekiz metrelik döner kule ilgi çeker.

Top Havuzu Olan AVM'ler

Top Havuzu Olan AVM’ler: Kidzmondo

Dört bin metrekarelik alan üzerine kurulan bir çocuk şehri olan Kidzmondo, içinde elliden fazla oyun alanı vadeder. Çeşitli meslek kollarına dair eğlence alanlarının yaratıldığı bu özel dünya, hem eğlenceli hem de bilgi verici bir atmosfer sunar. Çocuklar burada bir yandan eğlenir ve diğer yandan da farklı meslek grupları hakkında bilgi edinirler. Tam bir kent havası ile dizayn edilen Kidzmondo, her yaştan çocuk için muazzam bir yerdir.

Jokerland Çiğli Kipa AVM

Top havuzu olan AVM’ler arasında şimdi de İzmir’deki alışveriş merkezlerinden söz edeceğiz. İzmir Çiğli’de konumlanan Jokerland, çocuklar için vazgeçilmez bir oyun alanı vadeder. İçinde top havuzu, jeton ile çalışan arabalar, dönme dolap, basketbol oyun alanı, çeşitli oyun alanları vardır. Burada çocuklar eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirirler.

Novada Alışveriş Merkezi – Play Planet

Çocuklar için eğlence merkezi arayanlara hitap eden Play Planet, Ataşehir’deki Novada Alışveriş Merkezi içinde konumlanır. Etkinlikler ve atölyeler ile isminden söz ettiren bu oyun alanı, ayrıca çok çeşitli uzay araçları ile de çocukların dikkatini çekmeyi başarır. Burada top havuzu gibi eğlenceli alanlar da vardır.

Neomarin Alışveriş Merkezi – Safari Park

Pendik ilçesinde yer alan Safari Park, ilçenin önde gelen eğlence merkezlerinden biri olmuştur. Çocuklar için top havuzu, çeşitli oyuncaklar ve oyunlar alanları ile öne çıkan Safari Park, her yaş grubu çocuk için biçilmiş kaftandır. Çocuğunuz bu özel eğlence merkezi sayesinde unutulmaz anlara imza atabilir ve keyifli zamanlar geçirebilir.

Whatsapp
ETBİS