l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Tarım Kredi Kooperatifi Market Fiyatları

2017 yılının Mart ayında ilk marketini açan Tarım kredi Kooperatifi piyasada fiyat dengesini kurmak amacıyla zincir marketler olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kökleri çok eskiye dayanan Tarım Kredi Kooperatifi, tüketicilerin farklı beklentilerini karşılamayı hedeflemiştir. Çiftçiden direk halka anlayışıyla en doğal ve en taze ürünleri müşterileri ile en uygun fiyata ulaştırmayı hedefler.

Tarım Kredi Kooperatifi devletten bağımsız bir çiftçi kuruluşudur. 600’ü aşan ürün çeşidi ile bakliyattan, et ürünlerine birçok ürünü tüketici ile buluşturur. Tarım kredi kooperatifi market fiyatları diğer marketlere oranla biraz daha uygundur. Kısa aralıklar ile kampanya yapmaktadır. Bu kampanyaları takip ederek almak istediğiniz ürünlere daha uygun ulaşabilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi Broşürleri

Tarım kredi Kooperatifi hem üreticiyi hem tüketiciyi düşünmektedir. Çiftçiden aldığı ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır. Her hafta belli ürünlerde indirimler gerçekleştirmekte, bu ürünleri broşürleri ile tüketiciye duyurmaktadır.

Kuru fasulyeden salçaya yerli ve kaliteli ürünleri ile en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Sürekli artan raf fiyatları tüketiciyi zorlamaktadır. Bu durumda Tarım Kredi Kooperatifleri çeşitli kampanyalar ile hem tüketiciyi hem üreticiyi memnun etmektedir.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi Market Fiyatları

Yerli Ve Cazip Fiyat

‘Başka eller değmeden, tarladan sofraya’ sloganı ile yola çıkan Tarım Kredi Kooperatifleri, çiftçilerden alınan ürünleri tesislerinde işleyerek marketlerinde tüketicileri ile buluşturmaktadır. Atıştırmalık, bitkisel yağlar, bakliyat, baharat, dondurulmuş ürünler, soslar, süt ve süt ürünleri, kuruyemişler, salça ve konserveler gibi ihtiyacınız olan birçok şeye Türkiye genelindeki marketlerinden ulaşabilirsiniz.

Alışveriş öncesi dikkat etmeniz gerekenler;

Tarım kredi kooperatifleri uygun fiyatın yanı sıra kaliteli ürün çizgisini de korumaktadır. Doğal, lezzetli taze ürünlerin yanında doğru ambalaj ve hijyen kurallarına da oldukça önem vermektedir. Geniş yiyecek alternatifleri, farklı beklentilere, farklı lezzetlere yer veren Tarım Kredi Kooperatiflerini sizde tercih edebilirsiniz.

Whatsapp
ETBİS