l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Tablet Klor Şamandırası Dispenser

Tablet Klor Şamandırası Dispenser

480

Havuzda kullanılan tablet klorun havuz suyuna kademeli şekilde verilmesini sağlar.

Yüzer tip olup tablet bitene kadar havuzu klorlar.

Stok kodu: ATS-HTE046Kategori: , , , , Marka: Atlaspool

Tablet Klor Şamandırası Dispenser

Havuzda kullanılan tablet klorun havuz suyuna kademeli şekilde verilmesini sağlar.

Yüzer tip olup tablet bitene kadar havuzu klorlar.

 

Diğer havuz temizlik ekipmanı çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Tablet Klor Şamandırası Dispenser fiyatları nedir?

Tablet Klor Şamandırası Dispenser en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 4 Mart 2024 tarihi itibariyle Atlaspool marka Tablet Klor Şamandırası Dispenser ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺400 TL + KDV'dir.

Tablet Klor Şamandırası Dispenser Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim480,00480,00
2 Taksit240,00480,00
3 Taksit164,95494,85
4 Taksit126,32505,26
5 Taksit103,23516,13
6 Taksit87,91527,47
7 Taksit77,05539,33
8 Taksit68,97551,72
9 Taksit62,74564,70
10 Taksit57,83578,31
11 Taksit53,87592,59
12 Taksit50,63607,58

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS