l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

SDÜ Havuz: Süleyman Demirel Üniversitesi 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu

2011 yılında açılan ve günümüzde oldukça ciddi çalışmalarını  SDÜ havuz profesyonel anlamda sporcular yetiştirmektedir.  Uzman sporcu kadrosu ile tesisler anlamında hizmetini devam ettirmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Hakkında

Isparta merkezde 1992 yılında kurulan Süleyman Demirel Üniversitesi barındırdığı çeşitli eğitim bölümleriyle ve kaliteli idari personeliyle günümüzde öğrencilerin tercih ettikleri yüksek öğretim kurumları arasında yer almaktadır.

Bu bağlamda Süleyman Demirel üniversitesine bağlı olarak öncelikle spor alanları ve halı sahaların kurulmasının ardından SDÜ havuz tesisleri 2011 yılında kullanıma açılmıştır.

SDÜ Havuz Hakkında

Süleyman Demirel Üniversitesine bağlı olarak geniş alana kurulmuş Süleyman Demirel Üniversitesi havuz çeşitli su sporları antrenmanlarının yapıldığı hem üniversite öğrencilerin hem de dışarıdan da üyelik alan SDÜ havuz üyeliği sistemi ile çalışmaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Spor Tesisleri

Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta merkez de  yerleşkesi bulunmaktadır.  Süleyman Demirel Üniversitesine ait tesisler arasında 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu, Atatürk Spor Salonu, Batı Yerleşkesi Spor Tesisleri olmak üzere 3 ana grupta spor tesisleri faaliyet göstermektedir.

29 Ekim Olimpik Havuz Tesisleri

29 Ekim olimpik havuz tesisleri Tam bir olimpik havuz statüsündedir. Bu bağlamda kondisyon merkezi, 2 adet sauna, 1 adet ise VIP sauna bulunmaktadır. Yine Dinlenme alanları ve sporcuların antrenman yapacakları olimpik havuz süreci zamanı planlamaya göre programlama yapılmaktadır.

SDÜ Havuz

29 Ekim  SDÜ havuz kayıt işlemleri ile ilgili Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Spor şube müdürlüğü web sayfası üzerinden iletişim bilgileri altındaki kayıt formunun doldurulması yeterli olacaktır.

Bu bağlamda yetkili personel tarafından kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra SDÜ havuz programı iletilecektir. Yine Web sitesi üzerinden mevcut programlar yayınlanmakta ve üyelerine erişimini sağlamaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Kapalı salon ortalama 1250 m² taban alanına kurulmuştur. Havuz boyutu uluslararası olimpik yüzme havuzu uzunluğu olan 25×50 metre olarak inşa edilmiştir. Olimpik yüzme havuzunun düzenli olarak dezenfeksiyon ve filtrasyon işlemleri sağlanmaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi 29 Ekim Havuz tesisi içerisinde yer alan olimpik havuz ortalama 2500 ton su almaktadır.  29 Ekim olimpik yüzme havuzu kapalı olimpik yüzme havuzu olarak faaliyetini sürdürmesi aynı zamanda kış aylarında da kullanım imkanı tanımaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi SDÜ Havuz Programına Katılım Nasıl Sağlanmaktadır?

Süleyman Demirel Üniversitesi SDÜ Havuz Programına katılım sağlamak için internet üzerinde yer alan https://sportesisleri.sdu.edu.tr/tr/ web adresine girerek kayıt formunun doldurulması ve iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Süleyman Demirel Üniversitesi SDÜ Havuz Programına Üyelik Şartları Nelerdir?

Süleyman Demirel Üniversitesi SDÜ Havuz Programı dışarıdan üyeliği kabul etmektedir. Web sitesi içerisinde yer alan üyelik şartları ve havuz üyelik fiyatları doğrultusunda aktif üyelikler kabul edilmektedir. Web sitesine giriş yapılarak üyelik hakkında detaylara ulaşılabilmektedir.

Tesis açık saatleri çerçevesinde üyeler rahatlıkla tesisten faydalanabilirler. Toplu antrenman veya bireysel antrenmanlar için rezervasyon uygulaması geçerlidir.

29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri Misyonu Nedir?

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından işletilen 29 Ekim Olimpik havuz tesisleri, çağdaş ve yenilikçi bir anlayış ile başta gençlerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak, sporcu ve antrenörlerin takımlarının antrenmanları konusunda kolaylıklar sağlamak ve bu sayede etik değerlere ve ahlaka uygun, sorumluk sahibi, sanatsal, sosyal, kültürel ve buna benzer alanlarda gelişen bugünün gençlerini, yarının sağlam iradeli toplumunu yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Bu bağlamda hem üniversite bünyesindeki tüm öğrencilerine hem de Isparta ve çevresinde havuzu kullanmak isteyen tüm herkese üyeliği açık olarak hizmet vermektedir.

29 Ekim Olimpik Yüzme Havuz Hijyen Uygulaması

Süleyman Demirel Üniversitesine bağlı 29 Ekim Olimpik Yüzme havuzu hijyen bakımından titizlikle üzerinde durulmaktadır.  Bu kapsamda Isparta halk sağlığı müdürlüğü tarafından Temiz yüzme havuzu sertifikası ile ödüllendirilmiştir.

Belirli tarih aralıklarında Süleyman Demirel üniversitesi 29 Ekim Olimpik Yüzme Havuzu tadilat
işlemleri için kapatılmaktadır. Tadilat tarih bilgileri konusunda Süleyman Demirel Üniversitesi spor bakanlığının web sayfasında duyurusu yapılmaktadır.

Kaliteli hizmet vermek adına bünyesinde kurulan kalite güvence ofisi kurumun tüm organlarının daha da iyi hale getirilmesi ve gelişmesi gereken yönlerinin belirlenmesi için kalite süreçleri titizlikle takip edilmektedir.

Gerek üniversite içi gerekse dış üyelere açık olan anket kutularıyla süreci yakından takibi sağlanmaktadır.

Whatsapp
ETBİS