l
Bahçe Havuz
SEPET 🛒 ₺0GİRİŞ / ÜYELİK
☎ 0 (850) 255 09 53
Prefabrik Havuz Rio Bari

Prefabrik Havuz Rio Bari

78.792168.839

Zodiac Havuz Sistemleri 3 farklı model ve sınırsız ebattaki gömme havuzları ile prefabrik havuzların fiyat/ kalite oranı en yüksek ürün çeşidini oluşturur. 0,60/1,20/1,50 m standart derinlikleri ile hem yüzmeye hemde tüm aile fertlerinin havuz keyfini yaşaması için en uygun havuzlardır.

Kargo BedavaKDV Dahil
Stok kodu: ATS HPHXXXKategori: Marka: Atlaspool, , , , , , ,

Prefabrik Havuz Rio Bari

Prefabrik Havuz Rio Bari Özellikleri

– Zodiac Havuz Sistemleri 3 farklı model ve sınırsız ebattaki gömme havuzları ile  prefabrik havuzların fiyat / kalite oranı en yüksek ürün çeşidini oluşturur.

– 0,60/1,20/1,50 m standart derinlikleri ile hem yüzmeye hemde tüm aile fertlerinin havuz keyfini yaşaması için en uygun havuzlardır.

– İskelet yapıyı oluşturan çelik paneller, özel H profili sayesinde somun civata gerektirmeksizin montaj kolaylığı.  Prefabrik Havuz Rio Bari

Diğer prefabrik havuz çeşitleri için tıklayınız.  

Prefabrik Havuz Rio Bari | BahçeHavuz fiyatları nedir?

Prefabrik Havuz Rio Bari | BahçeHavuz en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 26 Ocak 2022 tarihi itibariyle Atlaspool marka Prefabrik Havuz Rio Bari | BahçeHavuz ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺66.773 TL + KDV'dir.

Prefabrik Havuz Rio Bari Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Whatsapp
ETBİS