l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Prefabrik Havuz Rilax Merdivenli

Prefabrik Havuz Rilax Merdivenli

490.566618.868
ÜCRETSİZ KARGO

Tüm modellerde yenilenen askı profili, liner değişimi, sonradan jet stream uygulaması gibi durumlarda kenar taşlarının zarar görmesini önler.

PVC linerler standart mavi rengin yanı sıra bol renk ve dekorlarıyla da havuz keyfinize renk katar.

Portatif ve prefabrik olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmez.

Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür.

Çap/Boyut Temizle
Stok kodu: ATS-HPH027Kategori: , , , , , Marka: Atlaspool

Prefabrik Havuz Rilax Merdivenli

Prefabrik Havuz Rilax Merdivenli ve tüm modellerde yenilenen askı profili, liner değişimi, sonradan jet stream uygulaması gibi durumlarda kenar taşlarının zarar görmesini önler.

PVC linerler standart mavi rengin yanı sıra bol renk ve dekorlarıyla da havuz keyfinize renk katar.

Portatif ve prefabrik olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmez.

Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür.

Linerli havuzlar için özel olarak geliştirilen projektörler, gündüz olduğu gibi gece kullanımını sağlar ve bahçe aydınlatmanızı bütünleştirir.

prefabrik-havuz-rilax-merdivenli

prefabrik-havuz-rilax-merdivenli-tablo

Diğer prefabrik havuz modelleri için tıklayınız. 

Prefabrik Havuz Rilax Merdivenli fiyatları nedir?

Prefabrik Havuz Rilax Merdivenli en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 26 Şubat 2024 tarihi itibariyle Atlaspool marka Prefabrik Havuz Rilax Merdivenli ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺408.805 TL + KDV'dir.

Prefabrik Havuz Rilax Merdivenli Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim490.566,00490.566,00
2 Taksit245.283,00490.566,00
3 Taksit168.579,38505.738,14
4 Taksit129.096,32516.385,26
5 Taksit105.498,06527.490,32
6 Taksit89.847,25539.083,49
7 Taksit78.742,52551.197,65
8 Taksit70.483,58563.868,61
9 Taksit64.126,16577.135,48
10 Taksit59.104,09591.040,95
11 Taksit55.057,42605.631,62
12 Taksit51.746,54620.958,44

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS