l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Prefabrik Havuz Rilax Lago

Prefabrik Havuz Rilax Lago

244.8981.204.081
ÜCRETSİZ KARGO

Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür.

Demonte olduğundan nakil problemi olmamaktadır.

Kullanılan havuz filtrasyon ve ekipmanları TSE 1899 ve

ve UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) standartlarında hijyen sunmaktadır.

Portatif ve prefabrik olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmez.

Çap/Boyut Temizle
Stok kodu: ATSHPHKategori: , , , , , Marka: Atlaspool

Prefabrik Havuz Rilax Lago

Prefabrik Havuz Özellikleri

Terazinin sağlandığı her zemine montajı mümkündür.

Demonte olduğundan nakil problemi olmamaktadır.

Kullanılan havuz filtrasyon ve ekipmanları TSE 1899 ve UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) standartlarında hijyen sunmaktadır.

Portatif ve prefabrik olduğu için inşaat ruhsatı gerektirmez.

prefabrik-havuz-rilax-lago

prefabrik-havuz-rilax-lago-tablo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer prefabrik havuz modelleri için tıklayınız.

Prefabrik Havuz Rilax Lago fiyatları nedir?

Prefabrik Havuz Rilax Lago en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 25 Nisan 2024 tarihi itibariyle Atlaspool marka Prefabrik Havuz Rilax Lago ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺204.082 TL + KDV'dir.

Prefabrik Havuz Rilax Lago Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim244.898,00244.898,00
2 Taksit122.449,00244.898,00
3 Taksit84.157,39252.472,16
4 Taksit64.446,84257.787,37
5 Taksit52.666,24263.331,18
6 Taksit44.853,11269.118,67
7 Taksit39.309,46275.166,24
8 Taksit35.186,47281.491,78
9 Taksit32.012,76288.114,80
10 Taksit29.505,66295.056,62
11 Taksit27.485,50302.340,51
12 Taksit25.832,66309.991,89

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS