l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Nozbart İlk Seri Havuz Pompası

Nozbart İlk Seri Havuz Pompası

14.44120.006
🚚 ÜCRETSİZ KARGO
Nozbart İlk Seri Havuz Pompası Monofaze -Trifaze termoplastik, kendinden emişli, ön filtreli havuz motoru.
Kendinden emişli.
Deniz suyuna uygun.
Monofaze 220 V 50 Hz 2850 devir/dakika
Debi: 17 m³/saat – 32 m³/saat
Güç (hp) X Elektrik Bağlantısı Temizle
Stok kodu: PMF-005Kategori: , , , , , , , , , , , , , , , Marka: Nozbart

Nozbart İlk Seri Havuz Pompası Monofaze -Trifaze

Termoplastik, kendinden emişli, ön filtreli havuz motoru.

Süs havuzlarında, yüzme havuzlarında, şelalelerde, ev tipi havuzlarda rahatlıkla kullanılan havuz sirkülasyon motoru.

Yerli üretimdir.

Özellikleri
Önfiltreli
Kendinden emişli
Deniz suyuna uygun
Monofaze 220 V 50 Hz 2850 devir/dakika
Debi: 17 m³/saat – 32 m³/saat

Dayanıklı gövde tasarımı

Kolay sabitleme ve montaj

 BOYUTLAR

nozbart-ilk-seri-havuz-pompasi-boyutlar

 

Performans Verileri

nozbart-ilk-seri-havuz-pompasi-performans-egrileri

Diğer havuz pompalarını incelemek için tıklayınız.

Nozbart İlk Seri Havuz Pompası fiyatları nedir?

Nozbart İlk Seri Havuz Pompası en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 22 Haziran 2024 tarihi itibariyle Nozbart marka Nozbart İlk Seri Havuz Pompası ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺12.034 TL + KDV'dir.

Ağırlık17 kg
Güç (hp)

1 hp, 1.5 hp, 2 hp, 3 hp

Elektrik Bağlantısı

Monofaze, Trifaze

Nozbart İlk Seri Havuz Pompası Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim14.441,0014.441,00
2 Taksit7.220,5014.441,00
3 Taksit4.962,5414.887,63
4 Taksit3.800,2615.201,05
5 Taksit3.105,5915.527,96
6 Taksit2.644,8715.869,23
7 Taksit2.317,9816.225,84
8 Taksit2.074,8616.598,84
9 Taksit1.887,7116.989,38
10 Taksit1.739,8717.398,72
11 Taksit1.620,7517.828,24
12 Taksit1.523,2818.279,42

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS