l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Magic Eraser Temizlik Süngeri Magic Eraser Temizlik Süngeri 1
Magic Eraser Temizlik Süngeri Magic Eraser Temizlik Süngeri 1

Magic Eraser Temizlik Süngeri

204
ÜCRETSİZ KARGO

Magic Eraser temizlik süngeri, tüm plastik parçaların (havuz, oto ve spa kenarındaki plastik parçalar) ve verniksiz yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır.

Mükemmel sonuç veren genel amaçlı temizleyici.

Tükendi

Stok kodu: 14021133001Kategori: , , Marka: Deep Blue

Magic Eraser Temizlik Süngeri

Magic eraser sihirli temizlik süngeri nano teknolojisi ile üretilmiştir.

Suyla temas ettirmeden kuru olarak kullanılmalıdır.

Su hattında oluşan lekeleri gidermede en etkili çözümdür.

Deterjan ve diğer kimyasal kullanımı gerektirmez.

Tüm plastik parçaların (havuz, oto ve spa kenarındaki plastik parçalar) ve verniksiz yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır.

Mükemmel sonuç veren genel amaçlı temizleyici.

Boyutu: 7 x 11 cm

Magic Eraser Temizlik Süngeri

Magic Eraser Temizlik Süngeri

Diğer havuz temizlik ekipmanlarını incelemek için tıklayınız.

Magic Eraser Temizlik Süngeri | BahçeHavuz.com fiyatları nedir?

Magic Eraser Temizlik Süngeri | BahçeHavuz.com en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 22 Nisan 2024 tarihi itibariyle Deep Blue marka Magic Eraser Temizlik Süngeri | BahçeHavuz.com ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺170 TL + KDV'dir.

Boyutlar11 × 7 cm

Magic Eraser Temizlik Süngeri Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim204,00204,00
2 Taksit102,00204,00
3 Taksit70,10210,31
4 Taksit53,68214,74
5 Taksit43,87219,35
6 Taksit37,36224,18
7 Taksit32,74229,21
8 Taksit29,31234,48
9 Taksit26,67240,00
10 Taksit24,58245,78
11 Taksit22,90251,85
12 Taksit21,52258,22

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS