l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Liner Havuz Yandan Besleme Nozulu

Liner Havuz Yandan Besleme Nozulu

305

Beyaz ABS plastikten mamul yandan besleme nozulu.

Liner havuzlara uygundur .

Q50 mm iç çap.

Flanş , conta ve paslanmaz çelik vidaları ile komple takım halindedir.

Bağlantı X Bağlantı Tipi Temizle
Stok kodu: LYBN-001Kategori: , , , , , Marka: Gemaş

Liner Havuz Yandan Besleme Nozulu

Beyaz ABS plastikten mamul yandan besleme nozulu.

Q50 mm iç çap.

Montaj sırasında istenilen debi seçimine olanak veren 3 kademeli küre.

Flanş , conta ve paslanmaz çelik vidaları ile komple takım halindedir.

liner-havuz-yandan-besleme-nozulu

 

liner-havuz-besleme-nozulu

Diğer havuz içi ekipmanlarını incelemek için tıklayınız.

Liner Havuz Yandan Besleme Nozulu fiyatları nedir?

Liner Havuz Yandan Besleme Nozulu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 2 Mart 2024 tarihi itibariyle Gemaş marka Liner Havuz Yandan Besleme Nozulu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺254 TL + KDV'dir.

Bağlantı

2''

Bağlantı Tipi

Dıştan Dişli

Liner Havuz Yandan Besleme Nozulu Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim305,00305,00
2 Taksit152,50305,00
3 Taksit104,81314,43
4 Taksit80,26321,05
5 Taksit65,59327,96
6 Taksit55,86335,16
7 Taksit48,96342,70
8 Taksit43,82350,57
9 Taksit39,87358,82
10 Taksit36,75367,47
11 Taksit34,23376,54
12 Taksit32,17386,07

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS