l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Led Lamba Montaj Aparatı Led Lamba Montaj Aparatı 1
Led Lamba Montaj Aparatı Led Lamba Montaj Aparatı 1

Led Lamba Montaj Aparatı

490571
ÜCRETSİZ KARGO

Led lamba montaj aparatı ile liner havuzlar, prefabrik havuzlar, betonarme havuzlar ve polyester havuzlar için sıva üstü led lamba kullanımı çok daha kolay hale geliyor.

Ürün özel aparatları ile liner veya polyester kaplama yüzeyi olan havuzlarda slim led havuz lambası montajından önce takılarak uygulanıyor.

Havuz türüne uygun ekipmanı aşağıdan seçebilirsiniz.

Bağlantı Temizle
Stok kodu: BH-0521040Kategori: , , , , Marka: Gemaş

Led Lamba Montaj Aparatı

Led lamba montaj aparatları ile liner havuzlar, prefabrik havuzlar, betonarme havuzlar ve polyester havuzlar için sıva üstü led lamba kullanımı çok daha kolay hale geliyor.

Ürün özel aparatları ile liner veya polyester kaplama yüzeyi olan havuzlarda slim led havuz lambası montajından önce takılarak uygulanıyor.

Polyester havuzlarda en büyük problemlerden olan su altı aydınlatma lambası montajını pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Liner kaplama havuzlarda güvenle kullanılabilir.

led-lamba-montaj-aparati-polyester-liner-havuz

Led Lamba Montaj Aparatı fiyatları nedir?

Led Lamba Montaj Aparatı en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 22 Nisan 2024 tarihi itibariyle Gemaş marka Led Lamba Montaj Aparatı ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺408 TL + KDV'dir.

Bağlantı

Liner Beton Havuz, Liner Panel Havuz, Polyester Havuz

Led Lamba Montaj Aparatı Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim490,00490,00
2 Taksit245,00490,00
3 Taksit168,38505,15
4 Taksit128,95515,79
5 Taksit105,38526,88
6 Taksit89,74538,46
7 Taksit78,65550,56
8 Taksit70,40563,22
9 Taksit64,05576,47
10 Taksit59,04590,36
11 Taksit54,99604,93
12 Taksit51,69620,24

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS