l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Konya Olimpik Yüzme Havuzu

Konya, Selçuklu ilçesinde Konya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iştirakleri ile oluşturulan Konya Olimpik Yüzme Havuzu, 1000 seyirci kapasiteli 2.936 Metre kare kapalı alana sahiptir. Yüzme havuzu kompleksinde aerobik, jimnastik, bisiklet pisti de yer almaktadır.

Her mevsim hizmet verebilme özelliğine sahip olan havuzda hakem odası, ilk yardım odası, doping odası, mayo kontrol odası, sauna, şok odası ve taktik odası hizmetleri de verilmektedir. Membran sistemli tam tam olimpik yüzme özelliği taşıyan Konya Olimpik Yüzme Havuzu, Atatürk Şehir Stadyumu yerleşkesinde bulunmaktadır.

Konya Olimpik Yüzme Havuzu Fiyatları

Konya Olimpik Yüzme Havuzu üyelik paketleri ve saatlik seanslar şeklinde hizmet vermektedir. Bayanlara ve erkeklere farklı günlerde hizmet veren yüzme havuzunda;

Olarak belirlenmiştir. Günübirlik havuz imkanlarından faydalanmak isteyen ziyaretçiler, 1 saatlik havuz imkanlarından 30 TL’ye faydalanabilirler.

Konya Olimpik Yüzme Havuzu Bayan Seansları

Konya Olimpik Yüzme Havuzu hizmetlerinden faydalanacak bayanlar Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 11.00-11.45 ile 17.30 -18.15 saat aralığında yüzme kursu imkanlarından faydalanırlar. Bayanlar serbest seanslardan aynı günlerde 08.30 ile 18.30 saatleri arasında faydalanma imkanına sahiptirler.

Konya Olimpik Yüzme Havuzu

Konya Olimpik Yüzme Havuzu

Konya Olimpik Yüzme Havuzu Erkek Seansları

Konya Olimpik Yüzme Havuzu Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 15.15 ile 22.00 saatleri arasında havuz imkanlarından faydalanırlar.

Konya Olimpik Yüzme Havuzu Üyelik Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Konya Olimpik Yüzme Havuzu imkanlarından fayda sağlayacak abonelik işlemlerinde yüzme bilenler ve yüzme bilmeyenler şeklinde ayrım yapılmaktadır. Yüzme bilenler kendi cinsiyet gruplarına göre belirtilen günlerde serbest seanslardan faydalanırlar. Yüzme bilmeyenlerin mutlaka belirtilen yüzme kurslarına katılması gerekmektedir.

Başvurular esnasında 1 adet vesikalık fotoğraf, 1 adet kimlik fotokopisi ile birlikte sağlık durumunu belirtir Dr. raporu ve başvuru noktasından sağlanan başvuru formunun eksiksiz doldurulması gereklidir. Konya Olimpik Yüzme Havuzu başvuruları, havuz bünyesinde bulunan başvuru merkezine yapılmaktadır.

Konya Olimpik Yüzme Havuzu Giriş Şartları

Konya Olimpik Yüzme Havuzu üyelik başvurularını yerine getiren veya günübirlik hizmetlerinden faydalanan ziyaretçiler, beraberlerinde bone, havlu, şort mayo veya mayo, gözlük, kaymaz havuz terliği bulundurmak zorundadır.

Whatsapp
ETBİS