l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Kare Dip Izgara

Kare Dip Izgara

4344.663
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Taban şapına montajlanan havuz suyunu boşaltmaya yarayan dip süzgecidir.

Beyaz ABS plastikten mamul kare havuz dip ızgarası.

Sabitleme vidaları ile komple takım halindedir.

Ölçü Temizle
Stok kodu: Kategori: , , , , , , , Marka: Gemaş

Kare Dip Izgara

Kare Dip Izgara taban şapına montajlanan havuz suyunu boşaltmaya yarayan dip süzgecidir.

Beyaz ABS plastikten mamul kare havuz dip ızgarası.

Sabitleme vidaları ile komple takım halindedir.

kare-dip-izgara

Diğer havuz içi ekipmanlarını incelemek için tıklayınız.

Kare Dip Izgara fiyatları nedir?

Kare Dip Izgara en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 25 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Gemaş marka Kare Dip Izgara ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺362 TL + KDV'dir.

Ölçü

26,5×26,5 cm, 60×60 cm

Kare Dip Izgara Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim434,00434,00
2 Taksit217,00434,00
3 Taksit149,14447,42
4 Taksit114,21456,84
5 Taksit93,33466,67
6 Taksit79,49476,92
7 Taksit69,66487,64
8 Taksit62,36498,85
9 Taksit56,73510,59
10 Taksit52,29522,89
11 Taksit48,71535,80
12 Taksit45,78549,36

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS