l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu 1
ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu 1

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı72.414
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu, 110m2 – 250m2 arası havuzlar için idealdir.

Her türlü zeminde duvara tırmanır.

Betonarme, liner kaplama ve Fiber havuzlarda kullanılabilir.

Duvar tırmanma özelliği kapatılabilir. İstenildiğinde uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir.

Pompa motoru 18 m3/saat gücündedir. 25 mt kablolu.

Stok kodu: ICH-120VKategori: , , , , , , , , Marka: ICH Roboter

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu 250 m2

110m2 – 250m2 arası havuzlar için idealdir.

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu Her türlü zeminde duvara tırmanır.

Betonarme, liner kaplama ve Fiber havuzlarda kullanılabilir.

Duvar tırmanma özelliği kapatılabilir. İstenildiğinde uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir.

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu Teknik Özellikler

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu

Pompa motoru 18 m3/saat gücündedir.

İleri motor 2 adet.

Quick Drain teknolojisi, Direct Drive özellikli.

Mikroişlemci Navigasyon özelliği.

25 mt. yüzer tip kabloya sahiptir.

Taşıma arabası hediyelidir.

Filtre Torba Kalınlığı 20 mikrondur.

1 – 3 – 5 saat olarak 3 farklı otomatik programı bulunmaktadır.

Elektriksel Özellik: 230 AC- 29DC

Maksimum Güç 200W

Çalışma sıcaklığı: 10 ~ 32 Derece

Ürün boyutu: 450 * 490 * 260mm

Ambalaj boyutu: 574 * 574 * 413mm

Brüt Ağırlık: 19,2kg

Katalog için Tıklayınız.

Diğer havuz temizlik robotlarını incelemek için tıklayınız.

 

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu fiyatları nedir?

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 19 Haziran 2024 tarihi itibariyle ICH Roboter marka ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺60.345 TL + KDV'dir.

Ağırlık19,2 kg
Boyutlar57 × 57 × 41 cm

ICH Roboter ICleaner 120-V Havuz Temizlik Robotu Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

  2. 5 üzerinden 5 oy aldıEmre Erdoğan -

    Ürününüz gerçekten çok kaliteli ve güzel

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim72.414,0072.414,00
2 Taksit36.207,0072.414,00
3 Taksit24.884,5474.653,61
4 Taksit19.056,3276.225,26
5 Taksit15.572,9077.864,52
6 Taksit13.262,6479.575,82
7 Taksit11.623,4381.364,03
8 Taksit10.404,3083.234,43
9 Taksit9.465,8785.192,80
10 Taksit8.724,5487.245,43
11 Taksit8.127,2089.399,20
12 Taksit7.638,4791.661,64

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS