l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Yeni
ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu 1ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu 2
ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu 1ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu 2

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu

57.808
ÜCRETSİZ KARGO

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu, 90m2 – 150m2 arası havuzlar için idealdir.

Her türlü zeminde duvara tırmanır.

Betonarme, Liner kaplama ve Fiber havuzlarda kullanılabilir.

Duvar tırmanma özelliği kapatılabilir. İstenildiğinde uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir.

Pompa motoru 18 m3/saat gücündedir. İleri motor 2 adet.

Quick Drain teknolojisi, Direct Drive özellikli.

Mikroişlemci Navigasyon özelliği.

25 mt. yüzer tip kabloya sahiptir. Taşıma arabası hediyelidir.

Stok kodu: ICH-120FKategori: , , , , , , , , , Marka: ICH Roboter

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu

ICH 120-F havuz robotu 90m2 – 150m2 arası havuzlar için idealdir.

Her türlü zeminde duvara tırmanır.

Betonarme,Liner kaplama ve Fiber havuzlarda kullanılabilir.

Duvar tırmanma özelliği kapatılabilir. İstenildiğinde uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir.

Pompa motoru 18 m3/saat gücündedir. İleri motor 2 adet.

Quick Drain teknolojisi, Direct Drive özellikli.

Mikroişlemci Navigasyon özelliği.

20 mt. yüzer tip kabloya sahiptir. Taşıma arabası hediyelidir.

Filtre Torba Kalınlığı 70 mikrondur.

1 – 2 – 4 saat olarak 3 farklı otomatik programı bulunmaktadır.

Elektriksel Özellik: 230 AC- 29DC

Maksimum Güç 185W

Çalışma sıcaklığı: 10 ~ 32 Derece

Ürün boyutu: 450 * 490 * 260mm

Ambalaj boyutu: 574 * 574 * 413mm

Brüt Ağırlık: 19,2kg

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu Özellikler

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu

 

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu

Diğer havuz robotları için tıklayınız.

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu fiyatları nedir?

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 21 Şubat 2024 tarihi itibariyle ICH Roboter marka ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺48.173 TL + KDV'dir.

Ağırlık19,2 kg
Boyutlar57 × 57 × 41 cm

ICH Roboter 120-F Havuz Temizlik Robotu Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim57.808,0057.808,00
2 Taksit28.904,0057.808,00
3 Taksit19.865,2959.595,88
4 Taksit15.212,6360.850,53
5 Taksit12.431,8362.159,14
6 Taksit10.587,5563.525,27
7 Taksit9.278,9764.952,80
8 Taksit8.305,7466.445,94
9 Taksit7.556,5968.009,30
10 Taksit6.964,7969.647,91
11 Taksit6.487,9371.367,26
12 Taksit6.097,7873.173,37

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS