l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-15%
ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 1ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 2
ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 1ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 2

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu

40.075
ÜCRETSİZ KARGO

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 10m2 – 110m2 arası havuzlar için idealdir.

Her türlü zeminde duvara tırmanır.

Betonarme,Liner kaplama ve Fiber havuzlarda kullanılabilir.

Duvar tırmanma özelliği kapatılabilir. İstenildiğinde uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir.

Pompa motoru 18 m3/saat gücündedir. İleri motor 2 adet.

Quick Drain teknolojisi, Direct Drive özellikli.

Mikroişlemci Navigasyon özelliği.

15 mt. yüzer tip kabloya sahiptir. Taşıma arabası hediyelidir.

Stok kodu: ICH-120BKategori: , , , , , , , , , , Marka: ICH Roboter

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu

ICH 120-B havuz robotu 10m2 – 110m2 arası havuzlar için idealdir.

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu Özellikler

Her türlü zeminde duvara tırmanır.

Betonarme,Liner kaplama ve Fiber havuzlarda kullanılabilir.

Duvar tırmanma özelliği kapatılabilir. İstenildiğinde uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir.

Pompa motoru 18 m3/saat gücündedir. İleri motor 2 adet.

Quick Drain teknolojisi, Direct Drive özellikli.

Mikroişlemci Navigasyon özelliği.

15 mt. yüzer tip kabloya sahiptir. Taşıma arabası hediyelidir.

Filtre Torba Kalınlığı 20 mikrondur.

1 – 2 – 4 saat olarak 3 farklı otomatik programı bulunmaktadır.

Elektriksel Özellik: 230 AC- 29DC

Maksimum Güç 185W

Çalışma sıcaklığı: 10 ~ 32 Derece

Ürün boyutu: 450 * 490 * 260mm

Ambalaj boyutu: 574 * 574 * 413mm

Brüt Ağırlık: 19,2kg

Katalog için Tıklayınız.

 

ich-roboter-120b-havuz-temizlik-robotu

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu fiyatları nedir?

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 26 Şubat 2024 tarihi itibariyle ICH Roboter marka ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺33.396 TL + KDV'dir.

Ağırlık19,2 kg
Boyutlar57 × 57 × 41 cm

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu Yorumları

  1. Misafir -

  2. Ufuk Sav -

    Havuz temizlik robotu iyi ve yararlı bir ürün

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim40.075,0040.075,00
2 Taksit20.037,5040.075,00
3 Taksit13.771,4841.314,43
4 Taksit10.546,0542.184,21
5 Taksit8.618,2843.091,40
6 Taksit7.339,7444.038,46
7 Taksit6.432,5845.028,08
8 Taksit5.757,9046.063,19
9 Taksit5.238,5547.146,98
10 Taksit4.828,2948.282,93
11 Taksit4.497,7249.474,87
12 Taksit4.227,2450.726,93

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS