l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-15%
ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 1ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 2
ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 1ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 2

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı Orijinal fiyat: ₺51.724.Şu andaki fiyat: ₺43.945.
ÜCRETSİZ KARGO

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu 10m2 – 110m2 arası havuzlar için idealdir.

Her türlü zeminde duvara tırmanır.

Betonarme,Liner kaplama ve Fiber havuzlarda kullanılabilir.

Duvar tırmanma özelliği kapatılabilir. İstenildiğinde uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir.

Pompa motoru 18 m3/saat gücündedir. İleri motor 2 adet.

Quick Drain teknolojisi, Direct Drive özellikli.

Mikroişlemci Navigasyon özelliği.

15 mt. yüzer tip kabloya sahiptir. Taşıma arabası hediyelidir.

Stok kodu: ICH-120BKategori: , , , , , , , , , , Marka: ICH Roboter

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu

ICH 120-B havuz robotu 10m2 – 110m2 arası havuzlar için idealdir.

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu Özellikler

Her türlü zeminde duvara tırmanır.

Betonarme,Liner kaplama ve Fiber havuzlarda kullanılabilir.

Duvar tırmanma özelliği kapatılabilir. İstenildiğinde uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir.

Pompa motoru 18 m3/saat gücündedir. İleri motor 2 adet.

Quick Drain teknolojisi, Direct Drive özellikli.

Mikroişlemci Navigasyon özelliği.

15 mt. yüzer tip kabloya sahiptir. Taşıma arabası hediyelidir.

Filtre Torba Kalınlığı 20 mikrondur.

1 – 2 – 4 saat olarak 3 farklı otomatik programı bulunmaktadır.

Elektriksel Özellik: 230 AC- 29DC

Maksimum Güç 185W

Çalışma sıcaklığı: 10 ~ 32 Derece

Ürün boyutu: 450 * 490 * 260mm

Ambalaj boyutu: 574 * 574 * 413mm

Brüt Ağırlık: 19,2kg

Katalog için Tıklayınız.

 

ich-roboter-120b-havuz-temizlik-robotu

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu fiyatları nedir?

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Mayıs 2024 tarihi itibariyle ICH Roboter marka ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺36.621 TL + KDV'dir.

Ağırlık19,2 kg
Boyutlar57 × 57 × 41 cm

ICH Roboter 120-B Havuz Temizlik Robotu Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

  2. 5 üzerinden 5 oy aldıUfuk Sav -

    Havuz temizlik robotu iyi ve yararlı bir ürün

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim43.945,0043.945,00
2 Taksit21.972,5043.945,00
3 Taksit15.101,3745.304,12
4 Taksit11.564,4746.257,89
5 Taksit9.450,5447.252,69
6 Taksit8.048,5348.291,21
7 Taksit7.053,7749.376,39
8 Taksit6.313,9350.511,46
9 Taksit5.744,4351.699,91
10 Taksit5.294,5652.945,57
11 Taksit4.932,0554.252,60
12 Taksit4.635,4755.625,58

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS