l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-40%
Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler 1Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler 2
Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler 1Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler 2

Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler

209

1,8 – 3,5 m atış mesafesi, içten dişli Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler

Hunter’ın popüler MP800 ürününün en yeni üyesi MP815, saatte 20 mm’ye eş yağdırma miktarını daha elverişli kullanım için maksimum 4,9 m yarıçaplı atış mesafesine göre genişletir. Bu kapasitesi sayesinde MP800 ürünü, sistem düzeyinde geliştirilmiş bir tasarım ve iyileştirilmiş uygulamalar sunar.

Bu ürün, yüzey akışı sorununu ortadan kaldıracağından, sert topraklar ve dik eğimler için mükemmeldir. Orta dereceli topraklar, daha hafif eğimler ve küçük alanlar için MP800 ürününün 20 mm/sa yağdırma miktarını kullanın.

Açı Temizle
📦
KARGO BEDAVA
🧾
KDV DAHİL
💳
KREDİ KARTINA 12 TAKSİT
💵
%3 NAKİT İNDİRİMİ
🔒
%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
G
GOOGLE ONAYLI MAĞAZA
🪃
30 GÜN İÇİNDE İADE
Stok kodu: MP800SRKategori: , Marka: Hunter

Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler

Hem standart MP Rotator ailesi hem de Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler, MP Rotator’ın patentli tasarımının tüm avantajlarını sunar. Nozullar yavaş dönüş özelliğiyle, suyu eşit miktarda dağıtarak hedeflenen aralığın tamamını kapsayan, rüzgara karşı dirençli ve güçlü akışlara olanak sağlar. Sahada daha fazla güvenilirlik sunan benzersiz ikili yukarı hareket özelliği, yabancı maddelerin nozula girmesini engeller. Ayrıca tek bir hareketli parça tasarımı ile Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler en zorlu koşullarda bile sağlamlık için üretilmiştir.

Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler Özellikler

Uygulama: Bireysel / Ticari

Atış Mesafesi: 1,8 ile 3,5 m

Önerilen çalışma basıncı: 2,8 bar (280 kPa)

Her açı ve her yarıçap ayarında gerçekten aynı yağmurlama hızı

Yarıçap tüm modellerde %25’e kadar azaltılabilir

Kolay tanınması için renk kodlu

Çift pop up özelliği, toprak ve pisliği nozuldan uzak tutar

Düşük yağmurlama hızı (10 mm/sa )

Rüzgara dayanıklı çok akışlı teknoloji

Ayarlanabilir açı ve yarıçap

Çok yüksek üniform dağılım

Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler

MP Rotator®, ayardan bağımsız olarak eşleştirilmiş yağmurlamayı sağlayan, değişik açı ve atış mesafesi ayarlarında nozuldan atılan su miktarını kontrol edebilme yeteneğine sahiptir.

Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler çalışmadığı zaman nozula pislik girmesini önleyen kendi koruma mekanizmasıyla donatılmıştır. Nozulun yayı pop up yayından daha güçlüdür ve sistem etkinleştirilirken onu geri çekilmiş durumda tutar. Sulama döngüsü tamamlandığında, nozulu korumak için bir sonraki döngüye kadar nozul geri çekilir.

MP Rotator’un birden çok akışı peyzaj alanının tüm bölümlerini eşit şekilde hedefleyerek geleneksel sprey nozullarına göre mükemmel bir üniformite sağlar. Her bir akış, daha yüksek verimlilik ve eşit kapsama sağlamak için belirli bir bölgeyi hedefler.

25 mm/sa infiltrasyon hızından daha düşük topraklarda sulamanın düşük yağmurlama hızında gerçekleştirilmesi, verimlilik sağlamak için muazzam öneme sahiptir.

Standart MP Rotator serisi suyu 10 mm/sa ile uygularken SR Serisi 20 mm/sa yağmurlama hızına sahiptir. Kısa atış mesafesi olanakları ve düşük yağmurlama hızı birleştirildiğinde MP Rotator SR Serisi küçük alanlar için mükemmel çözümdür.

Diğer rotor sprinkler için Tıklayınız.

Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler fiyatları nedir?

Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 7 Haziran 2023 tarihi itibariyle Hunter marka Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺177 TL + KDV'dir.

Ağırlık1 kg
Açı

90°-210°, 360°

Hunter MP800 Serisi Rotator Sprinkler Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Whatsapp
ETBİS