l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-40%
Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler 1
Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler 1

Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler

201
2,5 ile 4,5 m yarıçap, içten dişli, 90º ile 210º arasında ayarlanabilir.

Dönen, çoklu su akış sistemi daha az su kullanır ve sağlıklı büyüme sağlar.

Devrim yaratan MP Rotator, su tasarrufu sağlayan benzersiz, çoklu dönen su akış sistemine sahiptir. Suyu basitçe araziye “spreylemek” yerine, MP Rotator yavaş, kararlı bir şekilde suyu birden fazla akış halinde gönderir. Bu düşük uygulama hızı toprağın suyu nazikçe emmesine olanak tanır ve sulanan alanın tamamında düzgün bir dağılım sağlar.

Açı Temizle
📦
KARGO BEDAVA
🧾
KDV DAHİL
💳
KREDİ KARTINA 12 TAKSİT
💵
%3 NAKİT İNDİRİMİ
🔒
%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
G
GOOGLE ONAYLI MAĞAZA
🪃
30 GÜN İÇİNDE İADE
Stok kodu: BH-MP1010Kategori: , , Marka: Hunter

Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler

Devrim yaratan Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler, su tasarrufu sağlayan benzersiz, çoklu dönen su akış sistemine sahiptir.

Suyu basitçe araziye “spreylemek” yerine, MP Rotator yavaş, kararlı bir şekilde suyu birden fazla akış halinde gönderir. Bu düşük uygulama hızı toprağın suyu nazikçe emmesine olanak tanır ve sulanan alanın tamamında düzgün bir dağılım sağlar. Bu verimlilik artışı geleneksel spreylerle karşılaştırıldığında %30 daha az su kullanımıyla sonuçlanır ve suyun akıp gitmesini önemli ölçüde azaltır.

MP Rotator herhangi bir geleneksel sprey başlığı gövdesine veya çalı adaptörüne takılarak, bunları her açı ve her yarıçapta aynı yüksek düzgün dağılıma, düşük yağmurlama hızına sahip sprinklere dönüştürür.

MP Rotator yüksek mesafe esnekliği (2,5 m – 10,7 m yarıçap) sağladığı, malzeme maliyetini düşürdüğü ve daha verimli bir sistem ortaya çıkardığından yeni kurulan sistemler için harika bir seçimdir. MP eski sistemleri yeniden hayata döndürmek için de mükemmeldir. Mevcut tesisatta montaj, düşük basınç ve yetersiz kaplama alanı sorunlarını giderebilir.

hunter-mp-rotator-1000-sprinkler

Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler Özellikler

Uygulama: Bireysel/Ticari

Atış Mesafesi: 2,5 – 4,5 m

Önerilen çalışma basıncı: 2,8 bar (280 kPa)

Her açı ve her yarıçap ayarında gerçekten aynı yağmurlama hızı

Yarıçap tüm modellerde %25’e kadar azaltılabilir

Kolay tanınması için renk kodlu

Çift pop up özelliği, toprak ve pisliği nozuldan uzak tutar

Çift pop-up özelliği kiri ve birikintileri nozulun dışında tutar

Düşük yağmurlama hızı

Rüzgara dayanıklı çok akışlı teknoloji

Ayarlanabilir açı ve yarıçap

Çok yüksek üniform dağılım

MP Rotator®, ayardan bağımsız olarak eşleştirilmiş yağmurlamayı sağlayan, değişik açı ve atış mesafesi ayarlarında nozuldan atılan su miktarını kontrol edebilme yeteneğine sahiptir.

Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler çalışmadığı zaman nozula pislik girmesini önleyen kendi koruma mekanizmasıyla donatılmıştır. Nozulun yayı pop up yayından daha güçlüdür ve sistem etkinleştirilirken onu geri çekilmiş durumda tutar. Sulama döngüsü tamamlandığında, nozulu korumak için bir sonraki döngüye kadar nozul geri çekilir.

MP Rotator’un birden çok akışı peyzaj alanının tüm bölümlerini eşit şekilde hedefleyerek geleneksel sprey nozullarına göre mükemmel bir üniformite sağlar. Her bir akış, daha yüksek verimlilik ve eşit kapsama sağlamak için belirli bir bölgeyi hedefler.

25 mm/sa infiltrasyon hızından daha düşük topraklarda sulamanın düşük yağmurlama hızında gerçekleştirilmesi, verimlilik sağlamak için muazzam öneme sahiptir.

Standart MP Rotator serisi suyu 10 mm/sa ile uygularken SR Serisi 20 mm/sa yağmurlama hızına sahiptir. Kısa atış mesafesi olanakları ve düşük yağmurlama hızı birleştirildiğinde MP Rotator SR Serisi küçük alanlar için mükemmel çözümdür.

Diğer rotor sprinkler çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler fiyatları nedir?

Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 2 Haziran 2023 tarihi itibariyle Hunter marka Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺170 TL + KDV'dir.

Ağırlık1 kg
Açı

90°-210°, 210°-270°, 360°

Hunter MP Rotator 1000 Sprinkler Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Whatsapp
ETBİS