l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Havuz Trampleni S Tipi

Havuz Trampleni S Tipi

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı Orijinal fiyat: ₺26.606.Şu andaki fiyat: ₺18.625.
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Polyester ve cam elyaftan mamul havuz trampleni.

Uzunluk 1.6 mt

Yükseklik 0.35 m

Stok kodu: 03410Kategori: , , , , , , , Marka: Gemaş

Havuz Trampleni S Tipi

Havuz atlama trampleni.

Polyester ve cam elyaftan mamul.

Tamamen kaymaz havuz trampleni.

Güneş ışığına ve ağır hava şartlarına dayanıklıdır.

Uzunluk: 1.6 m

Yükseklik: 0.35 m

havuz-trampleni-s-tipi

Havuz Trampleni S Tipi

Diğer tramplen ve kaydırak çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Havuz Trampleni S Tipi | 1.6 mt fiyatları nedir?

Havuz Trampleni S Tipi | 1.6 mt en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 25 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Gemaş marka Havuz Trampleni S Tipi | 1.6 mt ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺15.521 TL + KDV'dir.

Ağırlık23 kg
Boyutlar200 × 42 × 33 cm

Havuz Trampleni S Tipi Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

  2. 5 üzerinden 5 oy aldıOnur -

    Hoş bir ürün olmus hocam oldukça iyi bir fiyatı var plastik kalitesi güzel duruyor fakat emin olamadım detaylı bilgi istiyoruz hocam

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim18.625,0018.625,00
2 Taksit9.312,5018.625,00
3 Taksit6.400,3419.201,03
4 Taksit4.901,3219.605,26
5 Taksit4.005,3820.026,88
6 Taksit3.411,1720.467,03
7 Taksit2.989,5720.926,96
8 Taksit2.676,0021.408,03
9 Taksit2.434,6421.911,73
10 Taksit2.243,9722.439,67
11 Taksit2.090,3322.993,62
12 Taksit1.964,6323.575,52

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS