l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-34%
Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt 1
Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt 1

Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt

Orijinal fiyat: ₺47.586.Şu andaki fiyat: ₺31.448.
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Havuz atlama trampleni. Polyester ve fiberglastan mamul açık mavi renkli polyester ayağı ile birlikte.

Uzunluk 4 mt Genişlik 38 cm

Tükendi

Stok kodu: WTF400MKategori: , , , , , , , Marka: Water Fun

Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt

Havuz atlama trampleni.

Polyester ve fiberglastan mamul açık mavi renkli polyester ayağı ile birlikte.

Uzunluk : 4 mt

Genişlik : 38 cm

Diğer havuz tramplen ve kaydırak çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt | Atlama Trampleni fiyatları nedir?

Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt | Atlama Trampleni en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 25 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Water Fun marka Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt | Atlama Trampleni ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺26.207 TL + KDV'dir.

Ağırlık50 kg
Boyutlar400 × 38 × 33 cm

Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim31.448,0031.448,00
2 Taksit15.724,0031.448,00
3 Taksit10.806,8732.420,62
4 Taksit8.275,7933.103,16
5 Taksit6.763,0133.815,05
6 Taksit5.759,7134.558,24
7 Taksit5.047,8335.334,82
8 Taksit4.518,3936.147,10
9 Taksit4.110,8436.997,58
10 Taksit3.788,9037.889,00
11 Taksit3.529,4938.824,34
12 Taksit3.317,2439.806,88

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS