Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
-34%
Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt 1
Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt 1

Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt

Havuz Tramplen

Havuz atlama trampleni. Polyester ve fiberglastan mamul açık mavi renkli polyester ayağı ile birlikte.

Uzunluk 4 mt Genişlik 38 cm

Stokta yok

Kategori: Marka:

Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt

Havuz atlama trampleni.

Polyester ve fiberglastan mamul açık mavi renkli polyester ayağı ile birlikte.

Uzunluk : 4 mt

Genişlik : 38 cm

Diğer havuz tramplen ve kaydırak çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Ek bilgi

Ağırlık50 kg
Boyutlar400 × 38 × 33 cm

Waterfun Havuz Trampleni Düz 4 mt Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim50.723,0050.723,00
2 Taksit25.361,5050.723,00
3 Taksit17.430,5852.291,75
4 Taksit13.348,1653.392,63
5 Taksit10.908,1754.540,86
6 Taksit9.289,9355.739,56
7 Taksit8.141,7356.992,12
8 Taksit7.287,7858.302,26
9 Taksit6.630,4559.674,02
10 Taksit6.111,1861.111,80
11 Taksit5.692,7762.620,43
12 Taksit5.350,4364.205,17
Whatsapp
ETBİS