Bahçe Havuz
SEPET 🛒 0₺GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Havuz Robotu

61 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Havuz temizleme robotu ve aksesuarları, manuel ve tam otomatik yeni nesil teknolojiye sahip her türlü havuz şekil ve kaplama türüne uyumlu onlarca havuz temizlik robotları.

Zodiac havuz robotu, BWT havuz robotu, Hayward Tigershark havuz robotu, Dolphin havuz robotu, ICH-Roboter, Astralpool marka havuz temizlik robotları kampanyalı fiyatlar ile sitemizde.

Havuz robotu nedir? Ne işe yarar?

Havuz temizleme robotu, düzenli olarak havuzlarınızı temizleyerek dezenfeksiyon sağlayan cihazlardır. Fırçaları sayesinde havuz dibindeki, duvarlarındaki ve su çizgisindeki kirleri ve yosunları temizler. Havuz büyüklüğüne ve malzemesine uygun seçilecek otomatik havuz robotları, havuzunuzu hafızaya alarak en zor yerleri bile temizler. Böylece havuzunuzda gerekli olan hijyeni sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yosunları da temizlediğinden, havuz kimyasallarının da desteğiyle havuzunuzda parlak mavi görüntüyü yakalamanızı kolaylaştırır.

Havuz robotu tavsiyeleri nelerdir?

Havuz robotu seçimi yapılırken marka kalitesine ve havuzunuza uygun olmasına dikkat edilmelidir. En iyi havuz robotu markaları Zodiac, Dolphin, Hayward, BWT ve ICH Roboter gibi markalardır. Havuzunuzun boyutuna ve teknolojik özelliklerine göre seçilecek havuz temizleme robotu ile dezenfeksiyonu kolayca sağlayabilirsiniz.

En ucuz havuz robotu hangisidir?

Havuz temizleme robotu fiyatları robotun teknolojik özelliklerine ve temizleme kapasitesine göre değişmektedir. Havuzunuzun boyutları için ideal bir havuz temizlik robotu tercihi yaptığınız takdirde sizin için en uygun robotu bulmuş olursunuz. Piyasada fiyat/performans açısından en uygun fiyatlı robotlar arasında Dolphin ve Zodiac robotlar bulunmaktadır.

Whatsapp
✔️ Tam kapanma döneminde çalışıyoruz.