l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-22%
Astralpool Havuz Merdiveni Overflow

Astralpool Havuz Merdiveni Overflow

24.85228.080
ÜCRETSİZ KARGO

Havuz Merdiveni Overflow çağdaş ve çekici bir tasarıma sahiptir.

Kollar Q43 mm, basamakları polisajlı kaymaz AISI-316 paslanmaz çeliktendir.

Genişlik 50 cm, rozetleri ve montaj parçaları ile birlikte teslim edilir.

Basamak sayısı: 3-5 basamaklı

Basamak Sayısı Temizle
Stok kodu: SL-15-316-1Kategori: , , , , Marka: Astralpool

Havuz Merdiveni Overflow AISI 316 Kalite

Çağdaş ve çekici bir tasarıma sahiptir.

Genişlik 50 cm, rozetleri ve montaj parçaları ile birlikte teslim edilir.

Kollar Q43 mm, basamakları polisajlı kaymaz AISI-316 paslanmaz çeliktendir.

Her merdivende 1 adet güvenlik basamağı vardır.

Paslanmaz Havuz Merdiveni Basamak sayısı: 3-5 basamaklı

Havuz Merdiveni Overflow AISI 316 Kalite

Havuz Merdiveni Boyutları

Astralpool Havuz Merdiveni Overflow

 

Teknik detay incelemek için tıklayınız.

Diğer havuz merdiveni çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Astralpool Havuz Merdiveni Overflow fiyatları nedir?

Astralpool Havuz Merdiveni Overflow en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 19 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Astralpool marka Astralpool Havuz Merdiveni Overflow ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺20.710 TL + KDV'dir.

Ağırlık11,9 kg
Basamak Sayısı

3, 4, 5

Astralpool Havuz Merdiveni Overflow Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim24.852,0024.852,00
2 Taksit12.426,0024.852,00
3 Taksit8.540,2125.620,62
4 Taksit6.540,0026.160,00
5 Taksit5.344,5226.722,58
6 Taksit4.551,6527.309,89
7 Taksit3.989,0827.923,59
8 Taksit3.570,6928.565,50
9 Taksit3.248,6229.237,60
10 Taksit2.994,2029.942,05
11 Taksit2.789,2030.681,21
12 Taksit2.621,4731.457,66

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS