l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Havuz Merdiven Rozeti (Ayna)

Havuz Merdiven Rozeti (Ayna)

520
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Çap 105 mm.

Q43 mm ve altı borulara uyumludur.

Fotoğraftaki 6 numaralı parçadır.

2 adet olarak gönderilir.

Tükendi

Stok kodu: ATS-HKE029Kategori: , , , , , , , , Marka: BahçeHavuz

Havuz Merdiven Rozeti

Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Çap 105 mm.

Q43 mm ve altı borulara uyumludur.

Diğer havuz merdiven ve bağlantı parçası çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

 

Havuz Merdiven Rozeti (Ayna) fiyatları nedir?

Havuz Merdiven Rozeti (Ayna) en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Temmuz 2024 tarihi itibariyle BahçeHavuz marka Havuz Merdiven Rozeti (Ayna) ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺433 TL + KDV'dir.

Havuz Merdiven Rozeti (Ayna) Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim520,00520,00
2 Taksit260,00520,00
3 Taksit178,69536,08
4 Taksit136,84547,37
5 Taksit111,83559,14
6 Taksit95,24571,43
7 Taksit83,47584,27
8 Taksit74,71597,70
9 Taksit67,97611,76
10 Taksit62,65626,50
11 Taksit58,36641,97
12 Taksit54,85658,22

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS