l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Havuz Merdiven Lastik Takozu

Havuz Merdiven Lastik Takozu

83
ÜCRETSİZ KARGO

Paslanmaz havuz merdiveni için lastik takoz.

Bütün merdiven tiplerine uyumludur.

Fotoğraftaki 5 numaralı parçadır.

Merdiven ayakları ile havuz duvarı arasında kullanılır.

Tükendi

Stok kodu: ATS-HKE027Kategori: , , , , , , , Marka: BahçeHavuz

Havuz Merdiven Lastik Takozu

Paslanmaz havuz merdiveni için lastik takoz.

Bütün merdiven tiplerine uyumludur.

Fotoğraftaki 5 numaralı parçadır.

Merdiven ayakları ile havuz duvarı arasında kullanılır.

Diğer havuz merdiven ve bağlantı parçası çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Havuz Merdiven Lastik Takozu fiyatları nedir?

Havuz Merdiven Lastik Takozu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 19 Mayıs 2024 tarihi itibariyle BahçeHavuz marka Havuz Merdiven Lastik Takozu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺69 TL + KDV'dir.

Havuz Merdiven Lastik Takozu Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim83,0083,00
2 Taksit41,5083,00
3 Taksit28,5285,57
4 Taksit21,8487,37
5 Taksit17,8589,25
6 Taksit15,2091,21
7 Taksit13,3293,26
8 Taksit11,9395,40
9 Taksit10,8597,65
10 Taksit10,00100,00
11 Taksit9,32102,47
12 Taksit8,76105,06

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS