l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Havuz Merdiven Basamak Kaymazı Plastik

Havuz Merdiven Basamak Kaymazı Plastik

490
ÜCRETSİZ KARGO

Paslanmaz havuz merdiveni için kaymaz basamak plastiği.

Bütün merdiven tiplerine uyumludur.

Havuz Merdiven Basamak Kaymazı Plastik, fotoğraftaki 3 numaralı parçadır.

Tükendi

Stok kodu: ATS-HKE026Kategori: , , , , , , Marka: BahçeHavuz
Havuz Merdiven Basamak Kaymazı Plastik[Fotoğraftaki 3 no'lu parça]

Plastik, kaymaz havuz basamak plastiği.

Bütün merdiven tiplerine uyumludur.

Diğer havuz merdiven ve bağlantı parçası çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

Havuz Merdiven Basamak Kaymazı Plastik fiyatları nedir?

Havuz Merdiven Basamak Kaymazı Plastik en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 23 Nisan 2024 tarihi itibariyle BahçeHavuz marka Havuz Merdiven Basamak Kaymazı Plastik ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺408 TL + KDV'dir.

Havuz Merdiven Basamak Kaymazı Plastik Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim490,00490,00
2 Taksit245,00490,00
3 Taksit168,38505,15
4 Taksit128,95515,79
5 Taksit105,38526,88
6 Taksit89,74538,46
7 Taksit78,65550,56
8 Taksit70,40563,22
9 Taksit64,05576,47
10 Taksit59,04590,36
11 Taksit54,99604,93
12 Taksit51,69620,24

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS