l
Bahçe Havuz
SEPET 🛒 0₺GİRİŞ YAP / ÜYE OL
☎ 0 (850) 255 09 53

Havuz Isıtma

32 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Havuz Isıtma Sistemi

Havuz ısıtma sistemi, havuz suyunu ısıtmak için açık veya kapalı havuzlarda 4 ayrı modelde anlatılabilir. Havız ısı pompası ile, elektrikli havuz suyu ısıtıcı rezistans ile, doğalgaz hattı (kombi ve boyler) eşanjör sistemiyle ve güneş enerjisiyle yapılabilir.

Havuz Isıtma Sistemleri Isı Pompası-Doğalgaz Havuz Isı Eşanjörleri- Titanyum Plakalı Havuz Eşanjörleri-Elektrikli Isıtıcılar) Nem Alma Cihazları

Kapalı Havuz Nem Alma Cihazları

Havuz ısı pompası

Havuz ısıtma pompası veya havuz ısı pompası ile son dönemde artan enerji maliyetleri nedeniyle havuz ısıtmak oldukça ekonomik olmaktadır.

Kullanım maliyeti düşük olan havuz ısı pompası havadan aldığı enerjiyi 5 ile 6.5 kat oranında verimle suya aktarmaktadır.

Astral havuz ısı pompası modellerinden Astralpool Evoline havuz ısı pompası uzaktan wifi ile cep telefonundan kontrol edilebilmektedir. Hava sıcaklığının sıfır dereceye düşmesi halinde bile havuz suyunu ısıtmaya devam etmektedir. Soğuk iklim bölgelerine özel -5 derece dış ortam koşullarında ısıtma yapabilen modeller vardır.

Zodiac havuz ısı pompası modelleri ılıman veya sert iklimlere göre değişken özelliklerde ürünlerden oluşmaktadır.

Waterfun Puhe havuz ısı pompası modelinde 10 kw üretim gücünden 63 kw üretim gücüne kadar alternatif ısı pompası fiyatları mevcuttur.

 

Whatsapp