l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Harvia The Wall Sauna Sobası

Harvia The Wall Sauna Sobası

21.84823.669
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Harvia The Wall Sauna Sobası, Harvia’nın duvar tipi sauna modeli ev tipi saunalarda kullanıma uygundur.

Kumanda paneli dahildir, soba taşı hariçtir.

4,5 kW/ 6,0 kW / 8,0 kW / 9,0 kW seçenekleri vardır.

2-15 m3 aralığında hacme sahip saunalara uygun farklı modelleri mevcuttur.

Güç (kW) Temizle
Stok kodu: HSW000895Kategori: , , , , Marka: Harvia

Harvia The Wall Sauna Sobası

Harvia’nın duvar tipi sauna modeli, minimalist İskandinav tasarımını ve Fin işçiliğini kullanıcı dostu kurulum ve çalıştırma ile birleştirir.

Ev tipi saunalarda kullanıma uygundur.

Kumanda paneli dahildir.

Paslanmaz çelikten mamül.

Taş hariçtir.

4,5 kW/ 6,0 kW / 8,0 kW / 9,0 kW seçenekleri vardır.

2-15 m3 aralığında hacme sahip saunalara uygun farklı modelleri mevcuttur.

Harvia The Wall Sauna Sobası

Diğer sauna sobalarını incelemek için tıklayınız. 

 

Harvia The Wall Sauna Sobası

Harvia The Wall Sauna Sobası fiyatları nedir?

Harvia The Wall Sauna Sobası en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 14 Haziran 2024 tarihi itibariyle Harvia marka Harvia The Wall Sauna Sobası ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺18.207 TL + KDV'dir.

AğırlıkYok
BoyutlarYok
Güç (kW)

4.5 kW, 6 kW, 8 kW, 9 kW

Harvia The Wall Sauna Sobası Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim21.848,0021.848,00
2 Taksit10.924,0021.848,00
3 Taksit7.507,9022.523,71
4 Taksit5.749,4722.997,89
5 Taksit4.698,4923.492,47
6 Taksit4.001,4724.008,79
7 Taksit3.506,9024.548,31
8 Taksit3.139,0825.112,63
9 Taksit2.855,9425.703,49
10 Taksit2.632,2826.322,78
11 Taksit2.452,0526.972,60
12 Taksit2.304,6027.655,20

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS